Wpis z mikrobloga

@moniuszki: ja bym kazała zgolić z ciekawości XD


Kazała. Dobre sobie :D


@zonecom dokładnie. Nie każe się nic facetowi tylko co najwyżej zachęca. Jak będzie dziki seks z ujeżdżaniem i hawk tuah jak będzie miał brodę to sam zobaczy co się bardziej opłaca.
  • Odpowiedz
@klocus: ja mam fetysz na brodę. Byłam z brodaczem, też go nigdy bez brody nie widziałam, a byliśmy ze sobą 4 lata

Pamiętam, że jak się z byłym rozstałam to potem jak przyszedł oddać mi rzeczy jakieś, to otwieram drzwi i nagle taki zonk, bo on bez brody.
Trochę się śmiał bo zobaczył jakie nagle nieświadome obrzydzenie na twarzy mi się zrobiło xD
Ale wyglądał okropnie
  • Odpowiedz
@klocus przecież 99% facetów nosi brody z jakiegoś powodu
I tym powodem jest cofnięta szczęka
Dlatego statystycznie kobiety wolą ogolonych, ewentualnie kilkudniowy zarost ale taki który nie zaslania szczęki
Dziwi mnie, że kobiety się jeszcze tego nie nauczyly xD
  • Odpowiedz
@AdamKarolczak02137: Na pewno nie 99%. Część z powodu mody, część ukrywa ryj a cześć jak ja- zarost pojawił się w 4 klasie podstawówki i również od tego czasu noszę brodę- sam nie wiem jak wyglądam bez xD
  • Odpowiedz
@Bardzo_Suabe_Rymy: No tak, bo mężczyźni w ogóle nie zwracają uwagi na wygląd swoich kobiet i wcale nie pojawiają się żale, że ich kobieta przytyła albo ścięła włosy i teraz ich nie pociąga xD Tak samo mężczyźni nie mają fetyszy i nie lecą np. na rude babki, kobiety w okularach, mały/duży biust itp.
  • Odpowiedz
@klocus normalnie. Nie mam brody ale czasami na mieście widzę gości z bujnym owłosieniem na japie. Gdy zobaczyłem niektórych z boku od razu zauważyłem że część z nich maskuje w ten sposób niekorzystny dla siebie kształt twarzy.
  • Odpowiedz