Wpis z mikrobloga

Antyukraińscy i prorosyjscy widzowie to naturalna kolej rzeczy dla Kanału Zero, gdzie Stanowski skupił się na tym, by robić go praktycznie tylko dla Konfedepisowców. W zupełności do przewidzenia. Jestem ciekawy, kiedy reklamodawcy się w końcu zorientują, że jest inaczej niż miało być i ich reklamy trafiają do najgorszego odpadu społecznego.

#polityka #kanalzero #4konserwy #neuropa #ukraina #wojna #rosja #konfederacja #bekazpisu
Gours - Antyukraińscy i prorosyjscy widzowie to naturalna kolej rzeczy dla Kanału Zer...

źródło: IMG_3959

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Gours Wejdź sobie na dowolny filmik ze słowem kluczem "Ukraina" "Zełeński" itp na jakimś większym kanale to wszędzie zobaczysz tego typu kalki. Stanowski ma przekaz pro opozycja, ale akurat te komentarze to nie jego zasługa.

Nazwy użytkownika generowane losowo, brak ortografii, dziwna składnia, to wszystko znaki rozpoznawcze botów.
  • Odpowiedz
  • 10
@SoplicaTadeusz: oczywiście, że jego zasługa. Tak samo jak jego zasługą są wyłącznie anty-Tuskowe komentarze na jego kanale. Jeszcze gdy był w Kanale Sportowym to przekrój był zdecydowanie bardziej zróżnicowany, nie było nawet podjazdu do tego co jest teraz.
  • Odpowiedz
@SoplicaTadeusz myślisz, że to taka prosta sprawa wstać rano, usiąść przed komputerem i uczciwie zarobić 60 kopiejek za każdy taki onucowsko trollerski wpis? No jasne, że nie. Wybierają do tej roboty największych debili, a inne debile to czytają i temu wierzą (bo można to oczywiście czytać i zlać ciepłym moczem, co powinien robić każdy myślący człowiek).
  • Odpowiedz
@Gours: przy czym niestety na wykopie to samo. Wartosciowe znaleziska z opisem wizyty i ustalen, zaspamowane przez ruska trollownie i konforouskich pozytecznych idiotow.
  • Odpowiedz
@Gours Nie wiem co mogę ci więcej powiedzieć. Ja i kilku innych użytkowników napisało ci, że są to boty bez związku z działalnością Stanowskiego. Rozpoznawanie tego typu oczywistej działalności trollkont to naprawdę "ABC" korzystania z internetu. Przykre, że są ludzie którzy się na to łapią i myślą, że są to rzeczywiste opinie żywych osób ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@SoplicaTadeusz: a ja ci piszę, że to oczywiste bzdury. Sam mam dokładnie taki nick na YT: fejkowe imię i nazwisko i jakieś cyferki. Tak samo jak ludzie piszą, że Konfedepisowcy siedzący na wykopie to trolle Mateckiego, a to oczywista bzdura i siedzą tu faktyczni pisowcy i konfiarze. Ludzie wszędzie widzą boty, nawet tam, gdzie ich nie ma.

Kacapy jakoś mocno nie inwestują w trollownie w Polsce, najbardziej zainfekowane są Niemcy
  • Odpowiedz
@Gours: @SoplicaTadeusz tu sie mylisz bo botow i ruskich trollie jest w cholere i Polska jest akurat bardzo tym zawalona - tutaj na wypokie tez bylo i jest ich pelno. Kanal Sportowy to jest jednak co innego nie zwiazanego z polityke. Kuzwa przejmowali nawet konta zmarlych osob https://wykop.pl/wpis/66839321/ruskie-trolle-wykorzystuja-konta-zmarlych-uzytkown
W 2014 jak tu byles bylo w cholere zielonek ktore co chwile dostawaly bany a raz im sie wysypal skrypt i
  • Odpowiedz