Wpis z mikrobloga

Kompromitacja na całej linii xD Pojechałem do sklepu kupić spirytus salicylowy. Nie mogłem znaleźć przez 5 minut więc zdecydowałem się na trudny krok, zapytać młodą Julkę 9/10 żeby mi pokazała. Przed tą próbą powtarzałem sobie TYLKO SPOKOJNIE ale oczywiście musiałem się poplątać i powiedziałem coś w stylu SCIRYTUS SALIPILOWY. Popatrzyła jak na jakiegoś zboczeńca, gwałciciela i mordercę w jednym XD

Ale to nie koniec. Poszła mi pokazać. Mówi, czy to to. Ale obok była też taka buteleczka wygodniejsza, więc wziąłem jednak tę drugą. Nic się nie odezwała bo powiedziałem że DOKŁADNIE O TO MI CHODZI. Wracam do domu, patrzę a to kur..a woda utleniona. Musiała to widzieć na ekranie jak zeskanowała ale już nie chciała miec do czynienia z dziwakiem XD

Ładnie musiały tam chłopa obgadac. Już się tam nie pokaże XD

I weź tu się przełamuj jak z każdą kolejną próbą tylko się kompromituje. A ja coś o potencjalnym związku myślę, jakby się baba przede mną rozebrała to bym strzelił buraka i uciekł XDD

#przegryw #fobiaspoleczna
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I weź tu się przełamuj jak z każdą kolejną próbą tylko się kompromituje.


@Remus00: i coś się stało? miało to jakieś konsekwencje dla Ciebie?

żadnych w sumie. nic nie powiedziała, nie zostałeś pobity. czyli chcesz zaprzestać dalszych prób powrotu do normalności bo.. nic się nie stało?
  • Odpowiedz
@Remus00: a, zrozumiałem ostatni akapit jako chęć rezygnacji.

po prostu jest to dosyć frustrujące ( ͡º ͜ʖ͡º)

będzie gorzej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
i coś się stało? miało to jakieś konsekwencje dla Ciebie?


@10129: Tak. Przeżył przykre, traumatyczne doświadczenie, które go teraz prześladuje.
  • Odpowiedz
  • 0
@Aceod
Nie nadużywaj określenia trauma. Traumę to masz jak ktoś Cię zgwałci a nie bo się pomyliłeś w sklepie lol

Niw było żadnej traumy bo nic się nie stało. Nawet nikt mu uwagi nie zwrócił ani nie wyśmiał.

Chciałbym mieć takie w traumatyczne doświadczenia w życiu
  • Odpowiedz