Wpis z mikrobloga

#!$%@? chyba zaraz wystawie swoje mieszkanie na hucie za 2 miliony i #!$%@? do innego kraju skoro u nas żyje się tak dobrze ze 2 banki za jakąś #!$%@? ktoś chce xD


@nairoht: możesz wystawić i za 4 miliony. Przecież osoba która wystawiła ogłoszenie co wrzucił OP nie ma na celu jego sprzedaży.
  • Odpowiedz
dziwie sie naprawde, ze w Polskich miastach (i W europie) powstaje tak malo wierzowcow mieszkalnych 15-25 pietrowych. Pora zaczac budowac jak w Sao Paulo, czy w innych Chinach, jak wiekszosc chce mieszkac w miastach i ma cos sie zmienic.


@czin: Dosłownie ta architektura morduje demografię i to jest ustalony fakt, którym większość demografów nawet nie śmie polemizować. To właśnie te wieżowce mają duży wpływ na uwalenie koreanskiej i chińskiej dzietnosci.
  • Odpowiedz
@Krs90: Ta za 750k to mozę bym się zastanowił ta takim zadupiu jak Ruczaj ale za 1,75kk to chyba się uderzył w głowę. Przy tych cenach produktów budowlanych ceny w dużych miastach są abstrakcyjne i to prędzej czy później jebnie. Tyle lat mieszkałem w mieście i jak miałbym kupić 50m mieszkania albo dom to walne dom w tej samej cenie 200m2. Za 1mln bez działki spokojnie się wybuduje wypaśny dom.
  • Odpowiedz
@Krs90: dziwie sie naprawde, ze w Polskich miastach (i W europie) powstaje tak malo wierzowcow mieszkalnych 15-25 pietrowych. Pora zaczac budowac jak w Sao Paulo, czy w innych Chinach, jak wiekszosc chce mieszkac w miastach i ma cos sie zmienic.


mówisz tak, bo nie mieszkałeś w takim xd ja się przeprowadziłem z ~20 piętrowca do niskiej zabudowy, właśnie niska zabudowa to w tych czasach premium. przy obecnych normach akustycznych i
  • Odpowiedz
swoje mieszkanie na hucie


@nairoht: jak na Ruczaju jest 20 tys. za metr, to w Hucie powinno być 40. Ja też z Huty (z wyboru) i tu jest sto razy lepsza jakość życia niż na jakimkolwiek deweloperskim.Wiem, bo przed kupieniem wynajmowałem w różnych częściach Krakówka.
  • Odpowiedz
@Krs90: XDDDD, Ruchaj za dwa miliony prawie, trzymajcie mnie. Jeszcze to wygląda maks. gigaśrednio, a lokalizacja to zadowoliłaby tylko okolicznych pracowników i studentów UJ co na kampusie mają zajęcia.

Zresztą Plitza to chyba bardziej Kobierzyn już jak coś.
  • Odpowiedz