Wpis z mikrobloga

Cześć, szukam nowego i budżetowego samochodu w benzynie i automacie za około 90-150k PLN. Zależy mi na tym, żeby był naprawdę wart swojej ceny. Szukam czegoś co sobie poradzi też na trasach. Polecicie jakieś egzemplarze?

Myślałem o Opel Astra 130 KM automat za ok. 115k PLN. Z wyglądu mój gust, wyposażenie super, ale ta generacja się kompletnie nie sprzedaje i ludzie narzekają na trzycylindrowy silnik 1.2... to dla mnie trochę red flag.

Volkswagen Golfy jakieś coś drogawe są...

Kia ProCeed GT 204 KM jest dla mnie genialną opcją za ponad 150k PLN, ale się wyprzedały wszystkie sztuki.

Może Kia Sportage? Jeździłem tym parę razy i była fajna.

Może chińczyka Baic Beijing 5?

Polećcie coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mechanikasamochodowa #motoryzacja #samochody
  • 17
  • Odpowiedz
Myślałem o Opel Astra 130 KM automat za ok. 115k PLN. Z wyglądu mój gust, wyposażenie super, ale ta generacja się kompletnie nie sprzedaje i ludzie narzekają na trzycylindrowy silnik 1.2... to dla mnie trochę red flag.


@oficjalne_konto: To, że coś się nie sprzedaje nie oznacza od razu, że jest złe. Nic dziwnego, że astra się słabej sprzedaje jeśli jest to w sumie jeden z modeli peugeota w innej budzie
  • Odpowiedz
@oficjalne_konto: 140 KM, hybryda V generacji, w mieście bajka bardzo żwawo przyspiesza i często śmiga auto na silniku elektrycznym, trasa też spoko chodź przy 140 km jest głośno choć straszyli ludzie że będzie gorzej. Spalanie średnie z 17 k od baku do baku to 5,6 l.
  • Odpowiedz
@oficjalne_konto: Możesz zerknąć na Skodę Octavie. Jak benzyna to tam masz 1.5 150 koni z dsg i całkiem spoko to jeździ oraz mało pali. W budżecie 150 tysięcy znajdziesz coś od ręki z wychodzącego teraz przedlifta albo skonfigurujesz nową poliftową do produkcji.
Możesz spróbować również jeszcze gdzieś poszukać Toyoty Camry 2.5 hybryda przedlifta. Jeszcze z miesiąc temu były do dostania w okolicach 150 tysięcy.
  • Odpowiedz
@programista15cm: Tak jechałem seatem Leonem bo w segemencie wyżej (Audi A4 sedan) nie składa się tylna kanapa, i gówno włożę a nie narty XD. Imo nie ma różnicy na trasie, chyba że jest silnik z kosiarki.
  • Odpowiedz