Wpis z mikrobloga

@Arbuzlele: Ehh wykopki. Kobieta u ginekologa oprócz rozebrania się, często też musi się wysikać i umyć w bidecie. Poza tym często gabinety mają spódniczki jednorazowe, żeby móc się zakryć i nie paradować z gołą dupą. Naprawdę to takie dziwne, że nikt nie chce się rozbierać przy obcym człowieku?

Tak tak wiem, to tylko śmieszny obrazek z internetu.
  • Odpowiedz
Naprawdę to takie dziwne, że nikt nie chce się rozbierać przy obcym człowieku?


@gdziesomojeokulary: Dla wykopków jak najbardziej. Oni takich rzeczy nie pojmują.

@Arbuzlele idąc tym tokiem rozumowania jak facet idzie na badanie prostaty to równie dobrze mógłby rozerbać się do naga i zatańczyć przed doktorem, przeceiż i tak jego dupe widzi
  • Odpowiedz
@ATAT-2: No niestety, kiedy można wyśmiać kobiety, to wykopki są do tego pierwsze, nieważne, że to nie ma żadnego logicznego sensu.

Z resztą już dawno nie spotkałam gabinetu ginekologicznego bez osobnego pomieszczenia z toaletą, bidetem i kobiecymi akcesoriami. Ale i tak wykopek się będzie hahahahaha śmiał, bo przecież lekarz i tak widzi twojom cipem, to czego sie wstydzisz heheheheh.

Ciekawe czy właśnie sami są chętni do ściągania butów, portek i
  • Odpowiedz
Ciekawe czy właśnie sami są chętni do ściągania butów, portek i gaci wypinając się gołą dupą do lekarza urologa. Przecież i tak będzie im gmerał w dupsku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@gdziesomojeokulary: Na komisji wojskowej sie pokazuje fiuta, najczęściej staremu dziadowi obleśnemu i nie wiem w czym problem XDDD

Prawda jest taka że p0lka przed doktorem wstydliwa, a jak by to był m0kebiański wojownik to jeszcze
  • Odpowiedz
@Arbuzlele: Pani doktor skierowała mnie do przebieralni żeby zaraz potem wsadzić mi w dupę metr kolonoskopu i oglądać jelito grube od środka i robić zdjęcia. Także jestem w stanie zrozumieć na czym to polega :D.
  • Odpowiedz