Wpis z mikrobloga

Statystycznie #!$%@? kobiety jest suchsza po ślubie, nie na darmo są leki na suchość pochwy dla grazynek po 30tce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A mokrą mają bez ślubu bo wtedy są niepewne przyszłości.

Wiadomo że kobiety to emocjonalne ĆPUNKI.
Potrafią latami być z Seba patusem konkubinem, który je niszczy psychicznie i znęca się fizycznie, a potem ma orgazm za orgazmem wieczorami z nim

Dlatego jak chce się mieć napaloną na siebie kobietę to trzeba dawać emocje, najlepiej skrajne,

Nie ogarniam czemu lamusy sami.siebie karzą dając babom śluby xddddd

#przemyslenia #zwiazki #takaprawda #uk #emigracja #chadowezycie #oswiadczenie #poradadnia #rozwod #zdrowakobita #zdrowie #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #bekazpodludzi #zdrada #
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
przestałem czytać, bo to taka bzdura, że nawet szkoda komentować.


@jerzu70: suchość to tylko reakcja na chłopa,

Jakos dużo bab przestaje mieć ochotę na sex z chłopem po ślubie i boli ją niby głowa nagle
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: myślę że mam dużo większe doświadczenie zwiozkowo seksualne i też kwidys miałem fiksacje na punkcie seksu, ale z czasem mi przeszło. Seks jest przereklamowany. Miałem #!$%@? związek z dobrym seksem i cudowny związek z przeciętnym seksem i nigdy w życiu nie wybrałbym seksu kosztem innych elementów relacji
  • Odpowiedz
  • 0
@greenbong: no to polecam ci zwiazek z amerykanka milfem napalona wiecznie, to jest wyzszy level, wszystko jest top klasa a do tego lodzik taki ze trzeba ja odrywac od kutangi doslownie, taka jest zaangazowana kobieta
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: ale po co mi takie coś typie xd. Ja miałem taki relacje i to kilka, ale dla mnie związek to coś więcej od seksu. Czy Ty z tym milfem założysz rodzinę? Zestarzejesz się z nią? To tylko taki pusty seks przez chwilę, ja szukam innych wartości w kobietach a seks mam przy okazji
  • Odpowiedz