Wpis z mikrobloga

Ale mam teorię spiskową, słuchajcie, albo hear me out po twitterowemu.

Chiny podsycały i wspierały niejawnie konflikt między Rosją a innymi krajami na świecie od wielu lat, żeby docelowo ją zaatakować, łatwo przejąć.

- Rosja w oczach świata jest teraz terrorystyczną organizacją i nie otrzyma żadnego wsparcia od cywilizowanych krajów.
- Zostaną zaobserwowane wzmożone ruchy chińskiego wojska w celu "deeskalacji konfliktów", żeby ostatecznie łatwo i szybko dokonać przejęcia.
- Oligarchowie i władza rosyjska jest od dawna potajemnie opłacana przez chiny i podda się bez walki i bez użycia broni nuklearnej.
- Zamieszanie z Tajwanem jest aktualnie straszakiem, żeby odciągnąć uwagę od planu, i nawet jeżeli jest on na radarze chin, to pierwszym etapem planu są tereny rosyjskie.
- Chiny po przejęciu nie dość, że zostaną bohaterem przynajmniej połowy świata kończąc problem rosyjski to zyskają bogate w zasoby naturalne tereny bez większych problemów
- ludność rosyjska szybko się dostosuje, bo chiny dadzą pracę, będą budować drogi itp.
- wszelkie zalążki powstańcze po przejęciu zostaną stłumione w zarodku, bo technologia w Rosji jest całkowicie kontrolowana przez chiny i ma do wszystkiego backdoory

Zapraszam do dyskusji i wymyślania kolejnych elementów układanki.

Inspiracja:
https://wykop.pl/link/7483967/chinscy-zolnierze-na-bialorusi-wyladowali-przy-granicy-z-polska

#teoriespiskowe #rosja #chiny #ukraina #wojna
  • 15
  • Odpowiedz
@Qlien: Chiny tez są bandytami takimi samym jak Rosja, bo lamią prawa człowieka m.in za tortury na Ujgurach i własnych obywatelach, inwiligowaniu ich, chiny to jeszcze gorsze gówno, niż dzisiejsza Rosja, są komuchami z wymieszaną polityką lenina, a zwykle chińczyki żyją jak europa 100 lat temu, bo taka tam bieda jest przez komune, zaś rząd żyje jak pączki w maśle. Chiny są slabe i tylko mocni w propagandzie, ale zachód
  • Odpowiedz
@KrzysztofZimnoch: Dobrze doinformowany jesteś ( ͡º ͜ʖ͡º) mieszkasz przy granicy chinsko - rosyjskiej czy przedawkowałeś tvn24? Bo wiem ze to tvn #!$%@? takie głupoty i niedlugo ich zglosze do KRRiTu za #!$%@? farmazonow i znowu grzywne zabulą
  • Odpowiedz
Chiny podsycały i wspierały niejawnie konflikt między Rosją a innymi krajami na świecie od wielu lat, żeby docelowo ją zaatakować, łatwo przejąć.

@Qlien: Po co mają przejmować puste połacie państwa moskiewskiego?
Jeżeli chodzi o surowce, to już dziś, najprawdopodobniej dostają je taniej, niż gdyby mieli sami je wydobywać z własnej ziemi.
Jeżeli chodzi o wykorzystywanie terytorium (tam gdzie to niezbędne) do celów logistycznych etc. to przecież już de facto przejęły co mieli przejąć - całe części państwa w tym miasta jak władywostok są tylko formalnie moskali, de facto są od dłuższego czasu chińskie i rozliczane dla chińskich podmiotów w systemie ceł, podatkowym itp. jako ich terytorium wewnętrzne. De faco już dziś przybijając statkiem do wspomnianego władywostoku wpływasz do chin - bo jest on już oficjalnie wewnętrznym chińskim portem używanym to wewnętrznego transportu. Itd.itp.
Także po co mieliby cokolwiek podbijać? Sam putin wskazywał na "mądrość" władców przed wiekami, którzy byli poddanymi okrutnych chanów, ale za to ci chanowie "chronili" język rosyjski i kulturę które by nie przetrwały w starciu z zachodem. On to naprawdę powiedział. ( ͡°
  • Odpowiedz
  • 1
Chiny tez są bandytami takimi samym jak Rosja, bo lamią prawa człowieka m.in za tortury na Ujgurach i własnych obywatelach, inwiligowaniu ich, chiny to jeszcze gorsze gówno, niż dzisiejsza Rosja, są komuchami z wymieszaną polityką lenina, a zwykle chińczyki żyją jak europa 100 lat temu, bo taka tam bieda jest przez komune, zaś rząd żyje jak pączki w maśle.


@ShadowWalker: Liczy się aktualna optyka, a nie kto jest obiektywnie gorszy
  • Odpowiedz
@Qlien: Aha, ale Ty wiesz, że Chiny kłamią, oni trzymaja z Rosja, a nie z nami i tak Chiny też sa dla nas problemem, bo to komuchy, bandyci i zlodzieje technologii. Łykasz ich propagande jak mlody pelikan, jinping lubi to
  • Odpowiedz
  • 0
Jeżeli chodzi o wykorzystywanie terytorium (tam gdzie to niezbędne) do celów logistycznych etc. to przecież już de facto przejęły co mieli przejąć - całe części państwa w tym miasta jak władywostok są tylko formalnie moskali, de facto są od dłuższego czasu chińskie i rozliczane dla chińskich podmiotów w systemie ceł, podatkowym itp.


@surlin: Wow nie wiedziałem o tym, czyli już właściwie integracja z chinami jest wprowadzona w życie.

Wracam więc
  • Odpowiedz
  • 0
@ShadowWalker: Ale ja nigdzie nie napisałem, że tak nie jest i tak nie myślę. To jaką świadomość ma kilka procent społeczeństwa nie ma znaczenia przy reszcie. Wymyślam teraz, ale wydaje mi się że dla społeczeństwa aktualnie Rosja źle bo wojna, a chiny dobre bo tanio na temu i aliexpress, kwestie humanitarne nie mają dla ludzi znaczenia przy tym, że mogą kupić t-shirt za 20 zł. Smutne ale prawdziwe.
  • Odpowiedz
@Qlien: No ja wiem, że większość ludzi to debile i nie zastanawią sie kogo swoim lenistwem finansują. Kupujac z alixepres finansujesz chiński reżim, gdzie codziennie tam ludzie musza walczyc o swoje prawa i wolnoś. Ludzie tam są torturowani, partii nie moga skrytykować musza byc posłuszni, zupelnie jak u nas przed '89 wtedy tez za krytyke PZPR był wjazd ZOMO czy inne ORMO
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Qlien: Chiny ogólnie sa słabe, ti tylko papierowy tygrys, ostatnio te komuchy chcialy wyławiać te zatopione wraki z pacyfiku i z tego klepać czołgi
( ͡º ͜ʖ͡º) a do wojska chcieli rekrutowac dzieci, bo dorośli nie chcą walczyc xD no to super kraj nie ma co xD Indie to też papierowy tygrys. Że tak powiem papier przyjmie wszystko ( ͡º ͜ʖ͡º
  • Odpowiedz
@surlin: Na potrzeby propagandy wewnętrznej i dla ewentualnego rozładowania problemów społecznych (brak kobiet). Rosjan z penisami się powoła na bezterminowe nieprzepustkowe ćwiczenia wojskowe, albo nawet i nie to gdyż w wypadku takiej niedobrowolnej unii rosyjsko-chińskiej Rosjanki mogą nie być szczególnie zainteresowane Iwanem z impotencją alkholową.
  • Odpowiedz
@ShadowWalker

A ty wiesz ze rosja ma atomówki? Nawet jakby zaatakowaly, to Rosja sie odwinie i wyparuja z mapy


Lepszego scenariusza sam bym nie wymyślił. Świat w którym rosja i chiny same się nawzajem wypalają atomówkami jest zbyt piękny by był prawdziwy
  • Odpowiedz
@SoplicaTadeusz: Niech jeszcze te syfiarze z indii i ci terroryści z pakistanu i iranu dołączą do imprezy, bo tamci też maja atomówki, niech odpalą wszyscy i wyparują z azji, będzue spokój i piękna pustynia (ʘʘ) i w końcu byłoby normalnie na świecie, a afryka by odżyla, bo 3/4 państw w afryce, rosja doi ze złota i innych diamentòw, no i podzega tamtw kraje do
  • Odpowiedz