Wpis z mikrobloga

Piękny przykład tego jak zniszczyć człowieka, który staje się niebezpieczny


xD

Komentarz do materiału o Korwinie w Faktach TVN. Sorry @LibertyPrime, ale mocno skisłem jak to przeczytałem :D

Teraz serio pytanie. W jaki sposób Korwin realnie może zagrozić "systemowi" z którym walczy? Nawet zakładając, że dostanie się do PE albo parlamentu.

PS. swoją drogą popatrzcie sobie na inne materiały autora tego reportażu o Korwinie. Większość jest utrzyma w podobnej śmieszko-konwencji.

#krul #knp #lewackihumor #4konserwy #neuropa duży potencjał na #gownoburza
  • 38
@SirBlake: 1.Dostanie immunitet, który pozwoli mu podsadzać bomby w PE.

2. Jako wysoko postawiony przedstawiciel Polski dostanie telefon, którego nie można podsłuchać, więc ABW nic na niego nie będzie miało.

3. Obieca wojskowym, że za pucz i obsadzenie go u władzy będą mogli sobie prowadzić tyle wojen ile będą chcieli.

4. Wszystkich nazwie agentami demaskując cały nasz aparat szpiegowski.
@SirBlake: dostanie się do PE -> KNP zacznie być rozpoznawalne -> do coraz większej ilości ludzi dotrą poglądy Korwina -> ludzie zaczną się nawracać na korwinizm -> Korwin wygra w wyborach do sejmu -> Korwin zrobi rewolucję, odsuwając stary układ od koryta. Ot, taki plan pięćdziesięcioletni :P
Teraz serio pytanie. W jaki sposób Korwin realnie może zagrozić "systemowi" z którym walczy? Nawet zakładając, że dostanie się do PE albo parlamentu.


@SirBlake: W czasach gdy ani PIS ani PO nie są w stanie wygrać i rządzić samodzielnie, czy choćby z jednym koalicjantem taka partia w sejmie stanowi problem w przypadku gdyby Palikot lub PSL nie wszedł do sejmu. To oczywiste, że mainstream nie chcę zmieniać tego układu sił stąd