Wpis z mikrobloga

Mój ziomek nazwijmy go Piotr w zeszłym roku spotykał się z Ukrainką z #tinder było 3-5 spotkań i na ostatnim ten słynny keks i wspólna noc. Na każde spotkanie jeździł po nią i odwoził I fundował restauracje. No i ona mu powiedziała wtedy, że ona "potrzebuje czasu". Mija rok i ten do niej napisał na IG i się umówił na dziś i pyta mnie czy ja pamiętam jej imię. No to ja mu tłumaczę, że jeśli nie pamięta jej imienia to chyba najlepiej świadczy o tym że to relacja nie warta kontynuowania, skoro nie załapał tego po tym, że ona "potrzebuje czasu" ( ͡º ͜ʖ͡º).

No i co spotkał się dziś z nią trwało to 3h10 min i koniec końców i tak nie zna jej imienia, jak mi to powiedział przez telefon to parsknalem xD

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki
KondominiumKatoSocjalistyczne - Mój ziomek nazwijmy go Piotr w zeszłym roku spotykał ...

źródło: temp_file5106384284249242712

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Mój ziomek nazwijmy go Piotr w zeszłym roku spotykał się z Ukrainką z #tinder było 3-5 spotkań i na ostatnim ten słynny keks i wspólna noc. Na każde spotkanie jeździł po nią i odwoził I fundował restauracje. No i ona mu powiedziała wtedy, że ona "potrzebuje czasu". Mija rok i ten do niej napisał na IG i się umówił na dziś i pyta mnie czy ja pamiętam jej imię.


@
  • Odpowiedz
@Tja88

@KondominiumKatoSocjalistyczne: Spermić do ukrainki, która dała mu kosza, to naprawdę trzeba nie mieć rozumu i godności człowieka.

Przede wszystkim to ukrainki to doją frajera a później mają go gdzieś , na tik toku one się ciągle śmieją że polki nie mają wymagan że na Ukrainie nie ma bata żeby facet nie płacił wszędzie za kobietę że potrafią wybrzydzać że bukiet za mały
Śmieszy mnie jak ktoś robi z
  • Odpowiedz
@KondominiumKatoSocjalistyczne mam przyjaciela z Ukrainy i on mówi że ukrianki są o wiele gorsze od polek , bo ukrianka cię kocha tylko jak ja obsypujesz prezentami i robisz co ona chce , mówił że jak np facet nie ma kasy żeby jej coś kupić to się robia bezczelne krzyczą i pomiatają
  • Odpowiedz