Wpis z mikrobloga

Pojechalem na urodziny dziadka i zebrala sie rodzina.. razem z kuzynem.. Narzeczeni w wieku 27 lat. On zarabia 10k na rękę a ona 4k na rękę. Obowiazkami domowymi zajmuja sie 50-50 bo nowoczesnie ale zarabiac po rowno to juz nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)On ma swoje mieszkanie ona guzik ma. Oglosili ze laska jeat w ciazy i podobno kuzyn chce jej polowe mieszkania przepisac xDD pewnie myślicie ze laska to jakaś modelka a on przegryw? On wygląda lepiej od niej xD On ćwiczy, ma zainteresowania, rozwija się w pracy, morda też dobra a ona ma spora nadwagę i hobby netflix. Najlepsze że rodzinka jest zachwycona jakby On jakiś deal życia zrobił. Ich sprawa ale najlepsze że te wszystkie babcie ciotki pytają mnie kiedy ja też sobie jak ten kuzyn pannice znajdę bo już mam 25 lat i to czas. jak widzę tego kukolda to już wolę być sam xD

#zwiazki #przegryw #kukold
  • 15
  • Odpowiedz
@lucian145: wylewasz na niego frustrację, którą powinieneś kierować do wścibskich ciotek
co ciebie obchodzi, jak on sobie układa życie? czy on tak sie interesuje twoją sytuacją?
  • Odpowiedz
@lucian145: jeżeli uważasz, że głównym problemem w związku dwojga ludzi jest to ile kto zarabia, albo jak dzielą się obowiązkami domowymi to niestety ale mam złą wiadomość, jedynym przegrywem tutaj jesteś ty xD
Oboje chodzą do pracy, zapewne po 8 godzin, więc naturalne, że oboje robią coś w domu. Zazwyczaj każdy ma coś co lubi robić, a czego nie, i dobrze jest się podzielić robotą.
Kwestie wyglądu pomijam, każdy ma
  • Odpowiedz
@lucian145: W tym wpisie wynika że to ty jesteś #!$%@?, bo patrzysz na związek przez pryzmat wyglądu. Szczerze nie życzę Ci związania się z laską co jest 10/10 z wyglądu, bo potem się przekonasz czym się takie kierują, jak manipulują i co dla nich jest najważniejsze. Potem odkrywasz, że są ważniejsze rzeczy w drugiej osobie niż wygląd.
  • Odpowiedz