Wpis z mikrobloga

#kononowicz
Serio, trzeba być śmieciem ludzkim by mieszać w to gunwo osoby postronne jak partnerka Olgierdano tylko dlatego, że ma się jakiś problem do niego.

Kto rozwiesił plakaty z Olgierdano?

  • Krecik 29.5% (43)
  • Aron 6.2% (9)
  • Pato 44.5% (65)
  • Nitrohunter 6.8% (10)
  • Ktoś inny 13.0% (19)

Oddanych głosów: 146

hahi-hohe - #kononowicz 
Serio, trzeba być śmieciem ludzkim by mieszać w to gunwo oso...
  • 13
  • Odpowiedz
@hahi-hohe: Na pewno nie nieudacznik, zbyt logicznie napisane, wykonanie zbyt dobre dla niego, a przedewszytkim w kolorze i wydrukowane, a przypomne że ten robak kiedyś nagrał chyba 2 minutowy gniot jak się żalił w sklepie że nie sprzdają juz zupek chińskich za 80gr tylko musi kupować teraz za 1,20zł.
  • Odpowiedz
Ktoś inny: na zlecenie wiadomej rodziny z bielska pewnie ktoś kompletnie randomowy. Oczywiście za pieniądze.


@cl-sr: w tej hipotezie nie pasuje mi niepotrzebne wtajemniczanie kolejnych osób. Rozwieszał pato bo: a) jest najbardziej zawistny i pamiętliwy, b) ma ból dvpy że dostał w łypę od olo, c) jest najgłupszy i nie myśli o konsekwencjach swoich debilismów (np. jeżdżenie za kimś ze sprzętem)

Na pewno nie nieudacznik, zbyt logicznie napisane, wykonanie zbyt
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: No i wyszło że jednak jakiś random. "Niepotrzebne wtajemniczanie kolejnych osób" to mechanizm obronny tylko normalnych ludzi, a nie szajki nietypowych absolwentów podstawówki którzy na samemu wytoczone rozprawy biorą ochroniarzy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@cl-sr: przy okazji wyszło, że nie jestem w stanie myśleć jak nietypowi, po prostu nie mogę się zmusić do wymyślenia planu tak głupiego, że sam bym go wyśmiał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz