Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, poszukuję opuszczonych gniazd os do drobnego projektu entomologicznego. Jeżeli ktoś z Was podczas pracy w ogrodzie albo na #spierdotrip natrafi na takie papierowe skarby porzucone przez lokatorów, to chętnie je odkupię i opłacę przesyłkę do paczkomatu. (◡)

#entomologia #owady #dzicyzapylacze #hobby #ogrodnictwo #ogrod #dzialka #rod
wysuszonyszkieletkostny_czlowieka - Mirki i Mirabelki, poszukuję opuszczonych gniazd ...

źródło: wasp-nest-in-maryland

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka: Trochę późno piszesz bo ostatnio sprzątałem blaszak i... no sama rozumiesz, poszły z dymem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dużo tego chcesz aby się "opłaciło" wysyłać? Bo nie wiem czy zbierać :D I czy ziemne też Cię interesują? Przedwczoraj zagazowałem gaśnicą jedno gniazdo podziemne, wczoraj drugie lekko rozkopane najprawdopodobniej przez lisa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MgrMarecki: interesuje mnie w zasadzie wszystko, co stanowi w miarę integralną całość i nie jest jakoś mocno zabrudzone, bo potrzebuję tego hako elementu ekspozycji. :) Mi opłaci się przyjąć nawet takie maleństwa jak na zdjęciu, bo u mnie w okolicy niestety deficyt, a potrzebuję ich kilka-kilkanaście zależnie od gabarytów... pytanie czy komuś będzie się chciało to zabezpieczać, zbierać i wysyłać, no ale wszystko jest do dogadania. :)
  • Odpowiedz
co oznacza zabezpieczać


@MgrMarecki: po prostu przesłać to w kartoniku, owinięte w jakieś gazety, ścinki papieru czy folię bąbelkową, żeby kurierzy nie mieli możliwości uszkodzenia gniazda w transporcie. :) Małe gniazdko to nie problem, ale takie wielkości arbuza już pewnie trzeba czymś konkretnie poowijać. :D

Śmiało ślij pw, jeśli coś Ci się kiedyś nawinie. :)
  • Odpowiedz