Wpis z mikrobloga

  • 0
@Katiee jakaś #!$%@? proprietary wtyczka, najbardziej intuicyjne metody odpięcia nie działają. Nawet jak się odepnie to szerokie to jak cholera. W instrukcji ani słowa o kablu zasilającym xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Yelonek: no jak widać pewnie wychodzi, tylko co z tego jak jest równie kulfoniasta jak wtyczka? Normalnie nie można standardowego kabla o dowolnej długości podpiąć, bo se jakiś geniusz w LG wymyślił coś arcygłupiego. Nic to, jakiś przedłużacz się zrobi z kontrwtyczką. Ale kurna, jak można coś takiego #!$%@?ć?
  • Odpowiedz
  • 0
@enron: tam po bokach nie ma takich zatrzasków do naciśnięcia ?


@Katiee: no są, dziwnie luźno latają i po 10 minutach walki się poddałem bo i tak nic mi nie da że tę durną "wtyczkę" wyjmę.
  • Odpowiedz
@enron: sporo osób ma gniazdka za TV i wtedy taka wtyczka 90stopni jest ok. Jak widać da sie to jakoś odpiąć więc mozesz odpiąć te białą wtyczkę i ją przeciągnąć ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
mozesz odpiąć te białą wtyczkę i ją przeciągnąć ¯\(ツ)/¯


@Katiee: popatrz na zdjęcie które zamieściłaś, ten biały syf jest równie kulfoniasty co sama wtyczka. Nici z przeciągnięcia przez peszla.
A samą wtyczkę mogli zrobić też skromniejszą, skoro jest bez uziemienia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Katiee: akurat tu gdzie miał być ten telewizor jest zwykły 4cm peszel, więc to dziadostwo nie przejdzie. A tutaj na szczęście jest rigips i sporo miejsca w środku, więc zmieści się kontrwtyczka.
  • Odpowiedz
  • 1
Ewentulanie kup kabel do zarobienia i po przelozeniu przez peszel dasz wtyczkę przy tv


@pawel_qweewq_1212: no tak właśnie zrobiłem, gniazdko nakablowe dałem.
Jednak dobrą praktyką jest wrzucić za TV po prostu zwykłe gniazdko 230V ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
i? Kabel zasilający na stałe przymocowany do telewizora?


@enron: nie zasilacz tylko kabel, i w zasadzie zasilacze na zewnatrz to przecież jest dosyć świeża rzecz i to głównie występuje w monitorach.
  • Odpowiedz
  • 0
@enron: nie zasilacz tylko kabel, i w zasadzie zasilacze na zewnatrz to przecież jest dosyć świeża rzecz i to głównie występuje w monitorach.


@Kryspin013: skrót myślowy. Poza tym to pierwszy telewizor od conajmniej dekady, w którym widzę przewód zasilający na stałe.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: skrót myślowy. Poza tym to pierwszy telewizor od conajmniej dekady, w którym widzę przewód zasilający na stałe.


@enron: true, potem doczytałem o co chodzi i fakt, też sie z tym nie spotkałem od wielu lat.
  • Odpowiedz