Wpis z mikrobloga

Pamiętacie protesty przewoźników, biednych polskich przedsiębiorców zabijanych przez ukraińską, banderowską konkurencję? Tych, dzięki którym mamy świeże bułki itp.? Tych, którzy nagle zaczęli protestować dopiero gdy ukochany PiS przerżnął wybory, a wcześniej wszystko było w porządku?

Cóż, konkurencja z Ukrainy najwyraźniej nie stanowiła dla nich problemu gdy zapłaciło się 300-400 euro za ominięcie dwutygodniowej kolejki.

Należy wspomnieć, że w protestach uczestniczyli oczywiście członkowie małego PiS-u gotowi wykorzystać każdą sytuację do prowokowania i podżegania nienawiści między narodami.

#polska #ukraina #protest #gospodarka #bekazpisu #bekazkonfederacji #polityka
czerwonykomuch - Pamiętacie protesty przewoźników, biednych polskich przedsiębiorców ...

źródło: IMG_6306

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@tos-1_buratino: Tranzyt gazu z rosji do UE to raczej warunek europejski kontynuowania pomocy a nie ukraińska zachcianka. Kontynuowanie tego przesyłu było korzystne dla rosji, Ukrainy i UE w tym Polski
  • Odpowiedz
Tych, którzy nagle zaczęli protestować dopiero gdy ukochany PiS przerżnął wybory, a wcześniej wszystko było w porządku?


@czerwonykomuch: ehhh, szkoda strzępić ryja... od początku wojny środowisko transportowe mówiło o problemach, ale dla niektórych jak nie podpalisz Warszawy bądź nie zablokujesz pół kraju i nie zaraportował o tym Fakt na pierwszej stronie, to temat nie istnieje.

Przez "takich ludzi" jak ty, żeby uniknąć ostrzejszego sformułowania, debata publiczna w Polsce wygląda tak
  • Odpowiedz
NIE MA żadnego wymogu tranzytu. To Ukraina decyduje. Zmyślasz przepi


@walenty-merkel: Hmm, no i tutaj zależy jak na to spojrzeć. Oczywiście, nie ma przepisu. Nie ma aneksu do pomocy że musi być tranzyt albo o nim nie wiem. Co do tego że zmyślam przepisy to chyba się naoglądałeś dzisiaj Audytu Obywatelskiego. Nie ma czegoś takiego jak przepis w rozumieniu prawa międzynarodowego. Po prostu wnioskuję że skoro tranzyt zakłada że towar
  • Odpowiedz
@walenty-merkel: No to skoro nie ma to w czym problem bo nie rozumiem? Ja przedstawiłem argumenty dlaczego dla UE ten tranzyt przez Ukrainę jest korzystny a teza była że skoro jest tranzyt to źle i hurr durr oligarchia
  • Odpowiedz