Wpis z mikrobloga

@Jailer w ogóle sezon jak dla mnie bardzo dobrze się ogląda, nie chcę porównywać do poprzednich sezonów bo nie mam ich na świeżo, ale nie czuję żadnego zjazdu formy i nie rozumiem tego oburzenia w sieci
  • Odpowiedz
@wyjek podobny case jak z The Last Of Us II. Nie chodzi o niski poziom, bo generalnie serial opiera się dokladnie na tym samym co poprzednie sezony, ale o tę słynna lewacka propagandę. Serial zawsze wyśmiewał skrajności i obrywało się lewactwu i prawactwu, ale w tym sezonie wyśmiewanie prawicy jest w mniej subtelny sposób i to niedobra dla wykopków.
eleganckichlopak - @wyjek podobny case jak z The Last Of Us II. Nie chodzi o niski po...

źródło: temp_file2865498153464764256

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@wyjek: same here. Pierwsze dwa odcinki rzeczywiście były słabsze, ale się rozkręciło i zajebiście się ogląda. Szkoda, że jeszcze tylko dwa odcinki w tym sezonie...
  • Odpowiedz
@eleganckichlopak Nie powiem, Frenchie jako gej mi nie pasuje. Nie przez mój światopogląd, tylko fabularnie niezbyt mi się to spina, ale nie wadzi mi to na tyle żeby narzekać. Zresztą ten wątek się szybko zakończył. Poza tym nie mam zastrzeżeń.
  • Odpowiedz
  • 0
@Issac: @Jailer Mmmm...przy daddys home to aż mnie ciary przeszły. Wróciły wspomnienia negana nonszalancko zarzucającego lucille na ramię ( ʖ̯)
  • Odpowiedz