Wpis z mikrobloga

Ja p------ę. I niestety ludzie już wierzą pisowcom na słowo i piszą, że "Berlin z Kremlem niszczą polskie wojsko". Nie da się naprawdę jakoś lepiej ogarniać politykę komunikacyjną? Poza tym, jest narracja, że Kosiniak kłamał, że Republika kłamała, że dokument jest prawdziwy. Tylko, że on mówił o redukcji 25% wydatków na wojsko, a nie o tym czy dokument jest prawdziwy. Nikt naprawdę nie chce chociaż chwili poświęcić, aby zweryfikować czy pisowcy mówią prawdę? Czy naprawdę musimy wierzyć pisowcom w każde słowo, które wypowiedzą?
#polityka #sejm #wojsko #bekazpisu
Koziom - Ja p------ę. I niestety ludzie już wierzą pisowcom na słowo i piszą, że "Ber...

źródło: GRqdhanXIAEewk0

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Koziom A ty myślisz, że po co PiS od 2014 tak spamował internet złym Tuskiem? Później doszli do władzy i na okrągło w TVP o złym Tusku, w internecie również. Dla dużej części społeczeństwa to już odruch że jak usłyszą Tusk to znaczy, że złodziej i klamca, więc taki fake newsy tylko ich cieszą.
  • Odpowiedz
  • 0
@Marek_Licyniusz_Krassus: Właśnie mnie to smuci. Tym bardziej, że ja też nieraz zaczynam czuć wątpliwość, bo ich przekaz jest na tyle silny, a nawet jak są jakieś dementi to i tak wymyślają nowe argumenty i tak w kółko. Koalicja nie robi nic, by tą propagandę pisowską zdusić w zarodku i w przyszłości się na to na niej zemści.
  • Odpowiedz
@Koziom Nie robi to raz, a dwa że od groma osób jest tak nastawiona antyTusk, że im nie pomożesz. Kosiniak zaraz sprostował newsa, że obcinają pieniądze na wojsko i myślisz, że ci co złapali się na tego fake to mieli chwilę refleksji czy może pomyśleli, że kłamie aby się wybielić?
  • Odpowiedz