Wpis z mikrobloga

  • 0
@Czerwone_Stringi: no ja na tych kreativach po raz pierwszys ie przekonalem jak #!$%@? zmiksowane byly pierwsze album queenu. Ale to byly guwiwnka nie glosniki. Ale swoje zagrac dawaly rade
  • Odpowiedz
  • 2
@Rules: miałem takie i było to strasznie gówniane :D, w ogóle logitech i creative nigdy nie mieli dobrych głośników, prównywalne do najtańszych marketowych chinoli, nie mam pojęcia dlaczego te kilkanaście lat temu był na te firmy taki hype

Za to dobrze wspominam moje pierwsze głośniki, nie mam pojęcia jaka firma, ale takie stare białe coś takiego jak te, tylko moje były bardziej białe, bo te już żółte ze starości :D
voot - @Rules: miałem takie i było to strasznie gówniane :D, w ogóle logitech i creat...

źródło: image;s=1000x700

Pobierz
  • Odpowiedz
Ja od lat komputera nie mam podłączonego do żadnych głośniczków, tylko do starej mikro wieżywieża SONY cmt-cp1 (taka jak na zdjęciu). Dźwięk z komputera wchodzi do wieży wejściem AUDIO VIDEO.
A jak ochotę posłuchać sobie radia, starych kaset lup starych płyt CD to służy mi dokładnie ta sama wieża.

A za tę mikrowieżę dałem kilka lat temu około 200 PLN na Allegro. Oczywiście była ona używana, ale w spoko kondycji.
Adaslaw - Ja od lat komputera nie mam podłączonego do żadnych głośniczków, tylko do s...

źródło: 43605f014274adb44d47ae761dac

Pobierz
  • Odpowiedz
@Rules uuuu Panie, toż to nie byle co. mieć w posiadaniu taki sprzęt to jak jezusek stąpający po uszku bożym. wiadomix, beton nie zajebion!
  • Odpowiedz