Wpis z mikrobloga

W sumie chciałbym poeksperymentować po tych wszystkich latach siłki i pytnie czy brał ktoś z was coś z DMAA i jak tak to jest coś godnego polecenia do kupienia na rynku czy same wyjebki nieprzebadane z fejkowym składem? Nie chce 2 stów wywalić na jakąś przetreningówkę, co się okaże, że ma samą kofe, bete i cytruline. Crack z Dark Labs się nada?

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #suplementy
  • 8
  • Odpowiedz
czy brał ktoś z was coś z DMAA


@dsomgi00: tak, jest pobudzenie, poddenerwowanie, ale osobiście wolę amfetaminę na trening. Oczywiście nie polecam. Moim zdaniem 400 mg kofeiny sprawdzi się zamiast dmaa, po kofeinie się nie denerwuję.
  • Odpowiedz
Jak nie chcesz wywalić dwóch stów na pre to #!$%@? nie kupuj pre, proste. Laby z betoniary a Wy się zastanawiacie czy jest tam deklarowany skład. Jak sie sypnie tak będzie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tomixp: Chce wywalić 2 stówy, nie chce wywalić 2 stów na stacka z beta-alaniną, cytruliną i kofeiną, bo mogę sobie sam kupić 200 kaps 200mg kofy za 20zł, cytruline 500g za 50zł i beta-alanine 300g za 40zł i mam stacka za połowe ceny jakiejś #!$%@? przetreningówki. Szukam czegoś z DMAA za co mogę bez problemu wyłożyć 200zł.
  • Odpowiedz
@dsomgi00: mialem Centurion Labz Rage, Werewolf i chyba Vikings Rage czy coś takiego

Te „dziwne” przedtreningowki spod lady maja niby podobne składy wypisane na tych etykietkach, ale generalnie to chyba #!$%@? do końca wie co tam jest.

Treningi były zajebiste, ale zjazdy czasami tez były zajebiscie mocne. Kiedyś na świąteczne maksy jak przesadziliśmy z tym centurionem i łącznie zjadłem z 4/5 miarek to byłem struty całe
Bartekgkw - @dsomgi00: mialem Centurion Labz Rage, Werewolf i chyba Vikings Rage czy ...

źródło: IMG_4550

Pobierz
  • Odpowiedz