Wpis z mikrobloga

Mam konto na wykopie od jakiegoś czasu i zauważyłam, że Ci wykopowicze, którzy narzekają, że nie mogą sobie znaleźć kobiety, to zazwyczaj ludzie niespełna rozumu, prawie każdy jest kłamczuchem, narcyzem i mizoginem. Wiedzę o kobietach czerpią głównie z Tindera, forum braciasamiec oraz tagów #blackpill, #p0lka #przegryw. Jest też grupa ludzi, którzy wydają się być całkiem w porządku. #gownowpis #przemyslenia
  • 19
  • Odpowiedz
@Abaddon_Profanator: Tinder to jest targowisko próżności, nie dla wszystkich, więc nie wiem czego tam przegrywy szukają. Prawda jest taka, że brzydkie czy nieśmiałe kobiety nie mają tam konta, no ale wy przecież uważacie się za lepszych i chcecie te najładniejsze, wielkomiejskie z karierą, by się chwalić, a później płaczecie bo spotkało was bolesne wywalenie się na ryj.
  • Odpowiedz
brzydkie czy nieśmiałe kobiety nie mają tam konta


@lubiejescfrytki: No to skoro nie mają kont tam to jak je przegryw mógłby spotkać, pewnie do klubów czy imprez też nie chodzą zbytnio, jak niby zaaranżować taką możliwość żeby przegryw w ogóle miał możliwość dojść do niej?
  • Odpowiedz
No to skoro nie mają kont tam to jak je przegryw mógłby spotkać, pewnie do klubów czy imprez też nie chodzą zbytnio, jak niby zaaranżować taką możliwość żeby przegryw w ogóle miał możliwość dojść do niej?


@Abaddon_Profanator: Po starodawnemu. Wspólni znajomi (tak, wiem, trzeba wyjść z piwnicy), wspólne zainteresowania, na studiach, w pracy, w galerii sztuki, w szkole językowej, na zajęciach sportowych (trzeba się najpierw na nie zapisać). Chyba, że
  • Odpowiedz
@Abaddon_Profanator: ludzie poznaja swoich partnerow i partnerki w pracy, podczas realizacji jakichs swoich zainteresowan, czy po prostu przez znajomych. Nie znam absolutnie nikogo, komu by sie udalo zbudowac jakakolwiek relacje z kims z tindera
  • Odpowiedz