Wpis z mikrobloga

Chad wrzucił sobie posta na grupce dla ludzi, którzy szukają towarzysza podróży. Atencję wywaliło w kosmos, a w komentarzach śluzują do gościa topowe laski. W dwie godziny 350 komentarzy i tysiące lajków. W komentarzach feedback jaki dostają przeciętni faceci i subhumany. Natura. #blackpill #redpill #tinder.
janburner - Chad wrzucił sobie posta na grupce dla ludzi, którzy szukają towarzysza p...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@janburner no to ode mnie atencji by nie dostał bo nie lubię mięśniaków , nie przepadam za atencjuszami i jest z twarzy dość średni , podejrzewam że jego wielbicielki to sluziary po 35 roku życia
Bo często widzę że takie napalone Bożeny komentują jakimś porozbieranym mięśniakom
  • Odpowiedz
Chad wrzucił sobie posta na grupce dla ludzi, którzy szukają towarzysza podróży.


@janburner: nie szukaj tak daleko, zobacz co się dzieje na takiej fb grupce typu "szykam partnera/partnerki na wesele".
  • Odpowiedz
@jerzu70 narzekasz bo grzebiesz w szambie , wystarczy znaleźć się w miejscach gdzie kobiety mają IQ trochę większe od kury i nagle się okazuje że ci mięśniacy to wcale nie jest tak bezkrytycznie okupowany towar
Z resztą o czym mówimy większość ludzi jest powierzchowna , faceci też się ślinią do zrobionych lasek nie zwracając uwagi że te mniej ładne mogą mieć cos do zaoferowania oprócz ciała
  • Odpowiedz
@janburner: dlatego uwielbiam globtrotera, poznałem tam masę podróżników z częścią których podróżowałem. Pierwszy raz widziałem ludzi na lotnisku lub na miejscu zazwyczaj.
  • Odpowiedz