Wpis z mikrobloga

ciekawe ile pieniędzy by przypadało na średnio na każdego pracującego obywatela rocznie jakby nie wszystkie te oszustwa, afery, walki. 50k PLN rocznie? 100k?


@pysznewpierdalator:
Mi się wdaje że przynajmniej 20mln -30mln rocznie per osoba rocznie, jak nie więcej!
PKB polski per capita to 19k usd w 2024, czyli 76k plnow rocznie.
Kurcze elita internetu a prostych liczb nie potrafią policzyć.
  • Odpowiedz
Mi się wdaje że przynajmniej 20mln -30mln rocznie per osoba rocznie, jak nie więcej!

PKB polski per capita to 19k usd w 2024, czyli 76k plnow rocznie.

Kurcze elita internetu a prostych liczb nie potrafią policzyć.


@lecho182: widze ze elita internetu nie potrafi liczyc
per capita to jest na osobe, a pan @pysznewpierdalator zapytal o osoby pracujace
  • Odpowiedz
  • 0
ile pieniędzy by przypadało na średnio na każdego pracującego obywatela rocznie

PKB polski per capita to 19k usd w 2024


@lecho182: W Polsce taka bieda że noworodki pracują?
  • Odpowiedz
  • 3
właśnie tak wyglada to słynne „budowanie mieszkań przez państwo”


@majkel88: Budowanie mieszkań przez państwo to słaby pomysł, ale budowanie mieszkań przez pisowskie państwo to scenariusz jak widać katastroficzny xD Ja naprawdę myślałem że oni nie dadzą rady mnie zaskoczyć, ale jak widać dalej ich nie doceniam.
  • Odpowiedz
  • 0
@stan-tookie-1:

to z ydowac a utrzymanie?


Co za różnica? Przy takim budżecie tam powinny dziesiątki hektarów powierzchni użytkowej być w dobrym standardzie użytkowane przez mieszkańców. A g---o jest.
  • Odpowiedz
@Serrrek no taka różnica że jeżeli mieli x kasy, na utrzymanie musieli wydać 95%x to wtedy logiczne że inwestycje nie ruszyły z kopyta bo nie było na nie środków.
Z kolei mogło też być odwrotnie, cała kasa była tylko na budowę nowych mieszkań j po prostu tego nie zrobiono przejadając pieniądze, ale to potrzeba informacji
  • Odpowiedz