Wpis z mikrobloga

@Filjan: Przecież nie chodzi o samo obniżanie podatków tylko połączone jest to chociażby z zabieraniem socjalu dla darmozjadów i icięciami kretyńskich wydatków które państwo uskutecznia.
  • Odpowiedz
@Filjan: Przecież nie chodzi o samo obniżanie podatków tylko połączone jest to chociażby z zabieraniem socjalu dla darmozjadów i icięciami kretyńskich wydatków które państwo uskutecznia.


@andbatros: szkoda, że memcen nigdy nawet nie próbował przedstawić JAKICHKOLWIEK kalkulacji typu "tu obniżamy podatek X, spadają wpływy o tyle, ale obcinamy wydatki Y i Z które to kompensują" tylko pierdzielił ogólniki. To dla mnie był główny sygnał oznajmiający, że żadnych reform nie
  • Odpowiedz
@Filjan: mem jest debilny. Odbieranie socjalu i nie wywali inflacji, bo pracujący będą mieć więcej pieniędzy.
Nieroby po prostu nie kupią towarów, a lepiej zarabiający kupią dobra luksusowe.
Podnoszenie podatków powoduje inflację.

Nie żebym uważał, że konfederacja chce obniżać podatki i socjal. To wbrew serduszku narodowych socjalistow xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Filjan: najzabawniejsze jest to, że projekt 2025 pewnej fundacji na H, też nie skupia się do końca na zmianach gospodarczych, ale wciśnięciu religii w więcej obszarów państwa, choć póki co główna linia republikanów to niszczenie gospodarki przez demokratów i za dużo kasy na nie swoje wojny
  • Odpowiedz
@Filjan: umieram z ciekawości za jakimi perłami polskiej polityki OP głosuje. Chcę poznać tą jedyną słuszną opcję, może OP mnie zaskoczy? Który z rycerzy i z jakiego księstwa pokona złego smoka jakim są wysokie ceny nieruchomości, rosnące bezrobocie i spadek dzietności?
  • Odpowiedz
  • 1
tak tak, na pewno nie chodzi o katozamordyzm i kolaborację z rosją ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Filjan: Tak, tak, w obniżaniu podatków chodzi o "katozamordyzm" i kolaborację z Rosją. Putin we snach marzy o wyższej kwocie wolnej od podatków w Polsce, dlatego patriota Tusk specjalnie jemu na złość podnosi podatki.
  • Odpowiedz