Wpis z mikrobloga

Wytrzymałem 3lata i 3 dni bez alkoholu. Teraz piję piwo Žatecky černý i będę pił okazjonalnie.

Dziękuję za uwagę. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 23
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@KrzaczekPl o cześć. Zobaczę czy jest na CDA. Ps. Podzięk kumplu złoty :P

@Desire22 nie byłem alkoholikiem nigdy ale no muszę raz na jakiś czas sobie jednak umilić życie i nie fisiować na święta że piję wodę albo sok pomarańczowy. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TomgTp

@TroglodytaGerwazy dam znać za rok czy to był dobry krok.


Zajebisty, każdy kto wraca do picia mówi że tego w życiu mu brakowało i jak zaczął pić to zaczęło się nagle wszystko układać, żona bardziej kocha, szef zaczyna doceniać, no tak jest mordo xD
  • Odpowiedz
@TomgTp teraz w całej tej terapii uzależnień jest takie podejście, że o ile nie byłeś ciężkim alkusem walącym małpki na śniadanie to można sobie czasem pozwolić na jakieś piwko tylko trzeba to naprawdę kontrolować
  • Odpowiedz
@ejenes
Tak, bo kazdy kto robi przerwe od alko to alkoholik, wykop w calej okazalosci xD

No nie, ale przyznaj, że jak ktoś zaczyna zdanie od, "cześć, jestem Mirek, nie pije od 3 lat i 3 dni", to to się kojarzy jednoznacznie xD

Raczej ktoś kto nie ma problemu z alko nie odlicza sobie co do dnia kiedy ostatni chlał i nie przeżywa jak dziecko gwiazdki, że znowu ma okazję się
  • Odpowiedz
No nie, ale przyznaj, że jak ktoś zaczyna zdanie od, "cześć, jestem Mirek, nie pije od 3 lat i 3 dni", to to się kojarzy jednoznacznie xD


@GrammarNazi: Jasne, tylko zanim dołączyłeś do dyskusji, OP wyjasnił, ze nie jest alkoholikiem. Ty oczywiście wiesz lepiej xD

Raczej ktoś kto nie ma problemu z alko nie odlicza sobie co do dnia kiedy ostatni
  • Odpowiedz