Wpis z mikrobloga

#!$%@?ą mnie ludzie, którzy nie potrafią ogarnąć dupy i się #!$%@? zdecydować. Przyjaciółka już 3 albo 4 raz rozstaje się ze swoim facetem: ciągle dramy, toksyczne zachowania obu stron, komunikacja w stylu clown to clown. A mimo to "dają sobie kolejną szansę" bo "trzeba naprawiać, a nie porzucać". Już powiedziałem że róbta co chceta bo nie chcę o tym słuchać, ale co jakaś wspólna imprezka to muszę patrzeć na ten #!$%@? wykolejony pociąg.

Chciałbym z tego miejsca podziękować losowi za moją (w pewnej formie) aseksualność, omija mnie ten załosny wyścig o cipę.

#zwiazki #gorzkiezale #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
L3gion - #!$%@?ą mnie ludzie, którzy nie potrafią ogarnąć dupy i się #!$%@? zdecydowa...

źródło: 7flwa2

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@L3gion wyścig o cipe to jeszcze nic bo jeszcze musisz chcieć zarabiać pieniądze, które wychodzą z drukarki bo jak nie to nie zaspokoisz swoich potrzeb i sobie umrzesz. Niby żyjemy w czasach sztucznej inteligencji a mental to jakieś średniowiecze albo koloseum walka o przetrwanie jak jakieś zwierzęta
  • Odpowiedz
@L3gion: jeszcze do szczęścia brakuje tylko żebyś bez nerwów, z apatią patrzył na tych dzbanów którzy się szarpią na własne życzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@L3gion zmień znajomych na takich co potrafią normalnie żyć w związku a nie zachowywać się jak mocno zaburzeni psychicznie ludzie to nie będziesz musiał tak tego przeżywać. Szczerze mówiąc to ja znałam takich par tylko kilka przez całe życie i raczej byli uosobieniem żartu dla mnie i otoczenia, jakimś błędem w matrixie albo zwykłym potwierdzeniem że jestem normalna i cieszę się swoim normalnym życiem. Jesli widujesz tylko takie pary jak opisujesz
  • Odpowiedz