Wpis z mikrobloga

#wykop40plus #mirkokoksy

Mirki czy można sylwetkę zbudować tak dosłownie jak się jest ulanym w sensie brzucha, od zera w wieku 40+ że spali się brzuch i będzie widać zarys mięśni na brzuchu ? czy to w ogóle w takim wieku jest możliwe, pytam się bo nie wiem, najmłodsze lata mam za sobą, były takie epizody że np na diecie carnivore straciłem 20 kg, ale bez ćwiczeń itp, czyste kardio, po prostu strasznie schudłem bez mega przyrostów mięśniowych, ale czy się da jednocześnie spalić tłuszcz i poprawić wizualnie mięśnie "wyrzezbić mieśnie w takim wieku "40 +"

Jakbym miał 20 lat i taką motywację psychiczną jak teraz, to pewnie bym nie pytał ;/
  • 9
  • Odpowiedz
@Drake1: Wiek to tylko liczba. Ja mam obecnie 39 i sobie zbudowałem formę i sylwetkę przez ostatnie 2 lata. I jadę dalej. Wiadomo że to nie to samo co w wieku 20 lat, ale i tak jest nieźle:p
Powodzonka!
  • Odpowiedz
@Drake1: mam 51 lat i jestem dowodem ze można, kwestia cwiczeń siłowych wykorzystując cięzar swojego ciała, a nie kardio. Poszukaj w necie albo na youtube jak robić to prawidłowo, zeby mięsnie rosły
  • Odpowiedz
@Drake1: da się. Oceń sam po bebzunie czy fałdy będą jak po kilku miesiącach zacznie robić się kratka. Też mi chodzi po głowie ten pomysł bo mi trochę bebzun wywaliło po trzech miesiącach obserwowania #gotujzwykopem xD u mnie żadnych fałd by nie było. Zabrać się za to nie mogę. Ja raczej po wakacjach wystartuje. U mnie to będzie tylko 30 min dziennie na początek i po miesiącu zobaczę
  • Odpowiedz
@Drake1: widoczne mięśnie na brzuchu to w 80% odsłonięcie poprzez odchudzanie
pozostałe 20% efektu to jeżeli specjalnie zaczniesz je ćwiczyć to jeszcze trochę lepiej będą wyglądały
  • Odpowiedz