Wpis z mikrobloga

Co za przypadek, znowu na kilku stacjach radiowych mówią o jakiś "gniazdownikach" którzy są źli i nie dobrzy, bo mają 30 lat i nie mają kredytu na kurnik od dewelopera, źli i nie dobrzy. Sam jestem gniazdownikiem, mam 27 lat, rodzice mają wielki dwurodzinny dom z dwoma osobnymi wejściami, pomagam im, wsadziłem w ten dom prawie 150 koła gotówki, bez żadnych kredytów mam miejsce gdzie będę mógł spokojnie żyć, według systemu jestem jakimś odpadem bo mieszkam w powiatowym z rodzicami bez kredytu, ja piehdole XD

#nieruchomosci #polityka #heheszki
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

według systemu jestem jakimś odpadem bo mieszkam w powiatowym z rodzicami bez kredytu, ja piehdole XD


@Godir17: kto tak powiedział, że jesteś odpadem? Wręcz przeciwnie to Ty masz wywalone na system.
  • Odpowiedz
@Godir17: też nie przeginaj w drugą stronę. To nie tak że wszyscy marzą o mieszkaniu ze starymi i wyprowadzają się bo propaganda deweloperów.

W życiu są różne histrorie z rodzicami ale case typu "italiano bambini" gdzie 60-letni Luigi siedzi na utrzymaniu 80-letnich starych to jest patola, w niektórych częściach świata dość powszechna.
  • Odpowiedz
@Godir17: po uj słuchasz ty zjebów radiowych? pamiętam jak za czasów covidów, co godzinę obowiązkowa informacja ile zgonów ile zarażeń, żebyś tylko na moment nie zapomniał że za drzwiami czyha śmierć XD przecież oni normalnie dostają kasę tak jak portale za kreowanie danych zjawisk i nakręcanie tematów które im zlecają, a skoro muszą puszczać takie audycje to pięknie widać jak deweloperom pali się dupa
  • Odpowiedz
@Godir17: Z tym #!$%@? na gniazdowników to temat stary jak świat, pamiętam że jechali po nich już wtedy kiedy to zjawisko dopiero u nas raczkowało, jakieś 10-12 lat temu.
Inna sprawa że nawet na wykopie widać zmianę nastawienia do tej kwestii, bo jeszcze w okolicach 2015 roku mieszkanie z rodzicami było synonimem bycia życiową niedorajdą, natomiast teraz coraz więcej ludzi to praktykuje i często to ci, którzy zapragnęli "samodzielności", władowali
  • Odpowiedz
  • 10
@Wielka-Polska-Betonowa: ja, to wiem, mój wpis jest w formie żartu, cieszę się z tego co mam, a patodeweloperow do wora i do jeziora, współczuję wszystkim którzy nie mają wyjścia i muszą brać kredyty i kupować te gówna po zawyżonej cenie.
  • Odpowiedz
  • 4
@majkel88: wyobrażanie wykopka o Polsce powiatowej widzę mocno nieaktualne XD Mam kilka marketów, moim zdaniem aż za dużo, do miasta 50k mieszkańców mam 10 minut, a do Katowic 30 minut, co najważniejsze, nie mam sznura kredytowego, ale nie martw się, jeszcze 40 lat i będziesz miał coś swojego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Godir17: po pierwsze to własność nabywa się w momencie podpisania aktu notarialnego mordko, a po drugie to pierwsza hipotekę już dawno spłaciłem. Pozostałe mi spłacają dzielnie najemcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Godir17: spoko, bądź sobie dalej biednym golodupcem. Ja takim wieśniakom jak ty wynajmuje moje mieszkania za 2/3 ich pensji xD

I mam dupie czy w to wierzysz czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@majkel88: Zacytuję cię:
"nie ma potrzeby posiadania mieszkania na wlasnosc. Zreszta zblizamy sie do Zachodu i niedlugo w Polsce powszechnym modelem korzystania z mieszkania bedzie wynajem (zwlaszcza w top3). O wlasnosci praktycznie nikt nie bedzie marzyl. I to jest ok."
Według ciebie, nieposiadanie mieszkania jest ok a sam, jak mówisz posiadasz ich kilka.
Masz jakieś problemy psychiczne?
  • Odpowiedz
  • 2
@biaukowe: bordo śmiejący się z kogokolwiek, nie mam pytań, jesteś na samym dole układu społecznego, bordo na wykopie wyklucza cię z dyskusji, odpal sobie anime i przegrywaj dalej w życie XD
  • Odpowiedz