Wpis z mikrobloga

@rales ja się mega cieszę. Jestem jakoś na 185 odcinku teleturnieju. Wszystko jest na yt. Rok temu z różową zaczęliśmy sobie do obiadu po pół odcinka oglądać. I lecimy tak od nr 1. Zbieram już ekipę żeby wystartować. Bardzo jestem ciekaw jakie będą kategorie nowe i czy przewidują więcej zmian w formule.
  • Odpowiedz
@rales: Beka, bo z kim nie gadam, to jarał się tym teleturniejem jak #!$%@? i to nie w momencie gdy był emitowany premierowo, tylko głównie powtórkami po około 8-10 latach na polsacie 2. Jestem rocznik 94 i z kumplem w czasach liceum sobie to oglądaliśmy równolegle w domach i nawet sms-owo komentowaliśmy co się dzieje xD dla mnie najbardziej kultowy polski teleturniej, w dodatku format nieskopiowany, tylko autorski ATM.
  • Odpowiedz
Nie wiem czy wiecie, ale na YouTube są wszystkie odcinki awantury o kasie i jakoś w ostatnie wakacje obejrzałem wszystkie ciągiem i powiem wam, że ta ostatnia seria to już była tragedia w oglądaniu. A najdziwniejsze, że nawet nie byłem w stanie powiedzieć co mi się przestało podobać, bo wszystko było niby takie samo, ale jednak nie oglądało się tego tak przyjemnie. Nie wiem czy jakoś samego montażu nie zmienili, na jakiś
  • Odpowiedz
@rales a już takich szczegółów to serio nie jestem w stanie sobie przypomnieć. Ale to było po prostu ostatnie kilkanaście odcinków z tej playlisty na YouTube. Obejrzałem wszytko do końca i pamiętam, że się na końcu mocno męczyłem i zmuszałem do oglądania, a jak jakiś losowy stary włączyłem to połykałem bez popity
  • Odpowiedz