Wpis z mikrobloga

@Glacial: Edycja studencka pogrzebała ten teleturniej. Ciekawy teleturniej zamienili na niewiadomo co.
Awantura dostała nowe studio, startować mogli tylko studenci, zawodnicy dzielili się nie na kolory, ale na miasta którym kibicowali z widowni inni studenci z tych samych miast.
  • Odpowiedz
@NieJanek tak, dobrze pamiętam że były tam miasta zamiast kolorów drużyn. No to faktycznie mamy podobne doświadczenia, bo nie dało się tego oglądać. Oby poszli w full retro I odwzorowali te pierwsze sezonu
  • Odpowiedz
Byla w tym teleturnieju jedna głupia zasada w której w finałowej rozgrywce Ibisz mogl nagle dorzucić do puli 10 koła i przez to po 1 pytaniu drużyna przegrywająca cały odcinek mogła wygrać
  • Odpowiedz
@Heady1991: Ni pyty, jest o wiele więcej takich programów jak np Va Banque, Giganci Historii i Nauki, Polacy to Wiedzą, śmiem twierdzić, że stamtąd można wyciągnąć o wiele więcej, bo pada więcej pytań :)

@Frollo śpieszcie się, do 15 lipca trzeba wysłać zgłoszenie, ale z doświadczenia powiem, że najlepiej do 8 xD Ja wysłałem 2 tygodnie temu, ale jak na razie bez odzewu :(
  • Odpowiedz
@sprynek: właśnie dlatego nie znoszę tego teleturnieju i nie podzielam ekscytacji wykopków. Finał był łatwy do przewidzenia:
niebiescy 10.000, mistrzowie 2.000
- DORZUCAM PIŃCET TYSIĘCY DO PULI I SŁUCHAM PAŃSTWA!
- MISTRZOWIE VA BANQUE!
- BRAWO!
oczywiście w drugą stronę to już nie działało
  • Odpowiedz
@melepete działało działało. Nie raz przez to dorzucanie mistrzowie odpadali. Żeby nie być gołosłownym bodajrze w 183 albo 182 dokładnie taka sytuacja była. To dodaje smaczku temu teleturniejowi. Jak chcesz idealnie równej walki i ścisłego regulaminu to polecam 1 z 10.
  • Odpowiedz
Jak Polsat (Miszczak) spartoli takiego samograja jak Awantura o Kasę, to będę poirytowany.


@Lolenson1888: prawdopodobnie #!$%@?ą to, jak każdy wracający po latach program. Pierwszym zwiastunem niech będzie to, że uczestnicy muszą być chociaż mikro influencerami. Wysyłam zgłoszenie z ekipą i aby dostać się do programu trzeba mieć funkcjonującego tiktoka, instagrama i w ogóle być dynamiczniakiem. Boję się że zrobią z tego kolejny program, w którym wiedza będzie na drugim miejscu,
  • Odpowiedz