Wpis z mikrobloga

Stało się jutro rano jadę do szpital w sprawie tego guza, a w środę mam niby operację wycięcia tego 13 centymetrowego bydlaka. Zobaczymy czy się uda czy uszkodzą mi nerwy i do końca życia będę miał problemy z nietrzymaniem moczu albo czy mi mały jeszcze kiedyś stanie. Bo jest duża szansa, że mi uszkodzą właśnie rzeczy z tym związane. Najprawdopodobniej będę miał cały brzuch rozcięty, więc posiedzę trochę na L4 i będę trochę taki #neet Raz mi już operację przełożyli z 3 czerwca na 3 lipca i mieli dzwonić kilka dni przed żeby potwierdzić, że na pewno jest, ale nie dzwonili ani nie odbierają więc mam nadzieję tylko, że i nic nie zmieniło i nie będę musiał wracać do domu.
Mam ogólnie problem z palcem u nogi bo kiedyś miałem wrastający paznokieć i od tego czasu mam czerwony paluch. Chodzę do podologa ściągnęła mi taką klamrę metalową co miałem założoną, żeby mi prostowała paznokcia, ale lekarz rodzinny mi mówił, że ten anestezjolog będzie musiał zobaczyć tego palca i zdecyduje czy mogą mnie uśpić w ogóle. Jak mnie przyjmą to jutro da zdjęcie ze szpitala. Jakby odwołali taką operację przez czerwony palec to moja szurująca po dnie psychika już się całkiem #!$%@?. #depresja
#przegryw #zalesie ##!$%@? #gownowpis #samotnosc
kamilek123 - Stało się jutro rano jadę do szpital w sprawie tego guza, a w środę mam ...

źródło: IMG_20240701_203435930

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@kamilek123 Dzień dobry panu. Tu szpital Uniwersytecki w Krakowie. Proszę się nie martwić. Poinformowaliśmy pana o możliwych powikłaniach, które mogą w ogóle nie wystąpić. Proszę się wyspać i zapraszamy jutro na oddział
  • Odpowiedz