Wpis z mikrobloga

Cześć, mireczki pomóżcie w temacie oponek. Kupiłem 2 miesiące temu opony pic rel na aliexpress, była super promocja za 25zł sztuka, widziałem w testach, że stosują je pro kolarze, cena wydawała się atrakcyjna, a sklep był oficjalnym sklepem vittorii (pewnie jakiś błąd cenowy). Oponki doszły, założyłem je i śmigałem miesiąc, a dzisiaj pierwsze lepsze upały i odszedł mi bieżnik. Co mam napisać w reklamacji? Czy jak oddam do polskiego oddziału vittorii, to zwrócą mi polską cenę? Takiego dziadostwa to nie widziałem nigdy, jestem wzburzony jako nowy klient, nie polecam Wam tego producenta!

#rower #szosa
dzejdzi - Cześć, mireczki pomóżcie w temacie oponek. Kupiłem 2 miesiące temu opony pi...

źródło: PXL_20240630_102301454

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xD aliexpress i reklamacja


@xede: zajebiste są reklamacje w aliexpress, wiele razy zwracali mi hajsy lub wysyłali nowy produkt. Polskie sklepy internetowe napsuły mi 100x więcej nerwów niż chińczyki tysiące kilometrów dalej.
  • Odpowiedz
@dzejdzi xD aliexpress i reklamacja


@xede: raz zamówiłem nie ten hub USB co chciałem, kliknąłem z ciekawości "zwrot", zwróciło mi kasę i w kroku "wysyłka" było "proszę zutylizować we własnym zakresie lub komuś przekazać" xD
  • Odpowiedz
@dzejdzi: przeczytałem aliexpres, pro i przestałem :) Olej shit od Chinoli tam można kupić co najwyżej koszulkę ale nie coś co wypływa na Twoje bezpieczeństwo. No i ten oficjalny sklep Vitorria ( ͡º ͜ʖ͡º), ja mam założone fabryczne vittoria rubino graphene 2.0 i nie mogę na nie złego słowa powiedzieć, jeździłem na poprzednim rowerze na Conti GP4000/5000 i nie widzę żadnej różnicy.
  • Odpowiedz