Wpis z mikrobloga

  • 2
@bolsonn

@mixererek Bo ich nie ma w miastach, nie są najtańszym sklepem więc nie ma sensu się stawiać a na zadupiu się to sprawdza


@bolsonn chyba mieszkasz na Podlasiu, gdzie dino nie widzi zarobku wśród biedaków xD w Poznaniu czy W Warszawie są te sklepy i nie wiedziałem, że to takie zadupia xD a ceny są bardzo porównywalne z tymi lidlowymi, a nawet tańsze plus możesz tam dostać świeżą
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66: I git, że się w takich miejscach stawiają. Jak byłem jakiś czas temu turystycznie w Janowicach Wielkich, to Dino było tam jedynym sklepem. 0 Żabek, 0 Biedronek, 0 prywatnych sklepików. Nic, tylko to jedno Dino. xd
  • Odpowiedz
@SkorpionX: Ciężko jest ulokować Dino w ścisłej zabudowie miejskiej ponieważ filozofia firmy zakłada, że jest ona zawsze właścicielem nieruchomości na której się buduje, a działki w popularnych dzielnicach dużych miast są albo na wynajem długoterminowy, albo w jakichś chorych cenach.
  • Odpowiedz
@siwy-y: co za debil xddd. W Warszawie nie ma ani jednego Dino. Zobacz je sobie. Każdy jest poza miastem. Pokazuje mapę na której jest bar Dino i mysli ze to to. Co za geniusz ja #!$%@?
  • Odpowiedz