Wpis z mikrobloga

Okazało się, że dam radę przejść parę metrów bez kul. Coś się naprawiło, nie potrafię tego wytłumaczyć xD Oczywiście kuleje, inaczej nie da rady. No ale teraz mogę sobie coś przynieść, bo ręce wolne. W sumie zajebiste to było uczucie, taka wolność, duma i coś jeszcze, nie wiem. Nie będę odpowiadać na żadne pytania, piszę bo chciałem się pochwalić moim sukcesem hehexd Szkoda że w głowie dalej burdel, widocznie nie można mieć wszystkiego.
  • 36
  • Odpowiedz
@wfyokyga: [Szkoda że w głowie dalej burdel, widocznie nie można mieć wszystkiego.]
Spokojna głowa, małymi kroczkami a pewnego dnia i na dziwki pójdziesz bez kul ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@wfyokyga

Okazało się, że dam radę przejść parę metrów bez kul. Coś się naprawiło, nie potrafię tego wytłumaczyć xD Oczywiście kuleje, inaczej nie da rady. No ale teraz mogę sobie coś przynieść, bo ręce wolne. W sumie zajebiste to było uczucie, taka wolność, duma i coś jeszcze, nie wiem. Nie będę odpowiadać na żadne pytania, piszę bo chciałem się pochwalić moim sukcesem hehexd


Yy... mówię oczywiście na podstawie swoich doświadczeń i
  • Odpowiedz
@wfyokyga: Wszyskiteog mieć nie można, ale masz już konto na wykopie, autyzm z samolotami i czołgami i wolne ręce przy chodzeniu na nieduże dystanse. Jest dobrze w #!$%@?, byczqu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz