Wpis z mikrobloga

Pracuje w przedszkolu terapeutycznym i mamy problem z psychologami. XD

Pierwszy przyszedł samiec, był od listopada do końca stycznia. Czemu zakończyliśmy z nim współpracę? Nie potrafił się dogadać z kadrą, a dzieci u niego na zajęciach bawiły się butelkami z farbą, bo nie miał pomysłu co robić. xD Zarabiał 150 zł brutto za godzinę na b2b.

Druga przyszła samica od lutego do czerwca (jeszcze nie wie, że kończymy współpracę). Bananowe dziecko xD Prada, Gucci, srucci. Zdradziła też swojego narzeczonego po 7 latach związku, bo (sama tak określiła) szukała wrażeń. Dzieci wchodzą jej na głowę, przez pół roku robiła z nimi zadanie polegające na dobieraniu par. Ma problem, żeby napisać podsumowanie o dziecku na koniec roku, według niej każdy jest taki sam. xD Zarabiała 100 zł netto na zleceniu jako osoba do 26 r.ż

Przyjdzie dziś inna, zobaczymy. Szczerze to nie mam ochoty wprowadzać znowu nową osobę w nasz cyrkowy świat. 🙃

#pracbaza #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #gownowpis #psycholog
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mefedronka: Nie brakuje mi dystansu, nie brakuje mi znajomych. Chociaż przyznam że lubię być sam ze sobą. Przebywanie z ludźmi to wyższa konieczność niestety. Wiesz, w Internecie nic nie ginie. Jesteś tu 5 lat powinnaś o tym wiedzieć. Zawód który polega na opiece nad obcymi dzieciakami to nie jest prosta sprawa. Mega odpowiedzialność, której nikt nie docenia. Widać tą pomoc tylko wtedy jak coś się wydarzy. Ludzie z powołaniem do
  • Odpowiedz
@Mefedronka no i weszlo oburzenie. jasne ze bede, pierwszy bez powodu bym nie zaczal. ty mozesz ludziom wytykac rozne rzeczy? co cie w pracy interesuje kto w czym chodzi czy jest bananowym dzieckiem. wykonuje swoja prace dobrze albo niedobrze i tyle, za to mozesz sobie kogos rozliczac. dzieci plakaly, wiedzialas ze nie chca do niej chodzic na zajecia i co z tym zrobilas? pierwsze co to poruszylas jej kwestie prywatne, no
  • Odpowiedz
@Mefedronka: generalnie to można to można odnieść do większości zawodów. Większość ludzi nie jest jakaś super lotna, ukończenie studiów nie stanowi, że jesteś dobry w tym co robisz. Z mojego zawodu, to znałem kompletnych kretynów po dobrych polibudach (infa/matma te sprawy). Matka mojej byłej kiedyś (lekarz), twierdziła, że grzyby to rośliny i miała problemy z podstawową obsługą komputera. Moja lekarka się wykłócała ze mną, że na grypę trzeba antybiotyk bo
  • Odpowiedz
@Mefedronka: ale januszowe przedszkole, oczekują wykonania pracy od zatrudnionej osoby, jestem dumny z pokolenia które tak podchodzi do pracy, nie przejmuje się bo życie jest ważne a nie jakaś praca, cieszę się że słyszę takich historii coraz więcej, w końcu nadejdzie ten super stan gdzie nie będzie Januszy tylko bezrobocie i będzie można czerpać z życia garściami oraz okazjonalnie chodzić do korpo pracy wszędzie za takie same pieniądze,
Cudownie nieprawdaż?(
  • Odpowiedz
@Cztero0404 Wbrew pozorom to takie dzieciaki mogą mieć sporo traum gdy rodzice mieli je w dupie bo kariera czy firma na pierwszym miejscu. Znajoma jest opiekunką w takiej rodzinie to najmłodsze dziecko mówi do niej mama, bo jej matka to w domu pojawia się dopiero wieczorami, nawet w weekendy jej nie ma. Na wakacje też z nimi jeździ.
  • Odpowiedz
Wbrew pozorom to takie dzieciaki mogą mieć sporo traum gdy rodzice mieli je w dupie bo kariera czy firma na pierwszym miejscu.


@Marek_Licyniusz_Krassus: Oczywiście, że tak dzieciaki też mogę mieć traumy bo może mieć takowe każdy. Ale nikt mi nie wmówi, że traumę ma ktoś którego kto został youtuberem bo dostał iphona a jego kontent przez 5 lat bodajże polegał na haulach zakupowych. Ktoś komu rodzice opłacali mieszkanie najpierw w
  • Odpowiedz
@Mefedronka:

Stanowisko z 12 marca 2012 r. Rzecznika Praw Pacjenta RzPP-ZZP-4110-1-2/KAS/12:

Nie powołano do chwili obecnej samorządu, do którego zadań należy dbałość o przestrzeganie standardów wykonywania zawodu psychologa oraz nadzór nad przestrzeganiem zasad etyki zawodowej psychologa, o czym stanowi art. 33 ust. 1 pkt. 1 i 2 ustawy o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów (Dz.U. z 2019 r. poz. 1026). Zgodnie z art. 30 ust. 2 ww. ustawy jednostkami
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka

@Mefedronka: kobieta* mężczyzna*

Jak nie masz podstawowego szacunku do tych ludzi to może zmien na taki zawód gdzie nie będziesz z ludźmi pracować

Pierwszy raz w życiu się chyba z tobą zgodzę , dziwi mnie że babsko o tak odrażającym ironicznym języku pracuje z ludźmi i to małymi
Na dodatek napieprza na innych a sama z takim zachowaniem jakie prezentowała na wykopie nie powinna pracować w takim zawodzie
  • Odpowiedz