Wpis z mikrobloga

#modameska Szukam jakichś blogów o modzie, tylko bez pajacowania w stylu Mr. Vintage, który ubiera się jak na prezentację MLM albo Millera wystrojonego jakby w czasach prohibicji przemycał w----y z Kanady. Stonowany, cichy strój oparty na dobrych jakościowo tkaninach, zarówno biznesowy, jak i casual na co dzień.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Strelau: A se zajrzałem do pana Grono i o ja prdl....
Akurat western to ja często noszę i nie, nie polega na przebieraniu się za kowboja bo to tylko pretensjonalnie wygląda, o ile nie gramy roli w Strzałach do nikąd czy Ostatniej walce Chlapacza. Polega na wybraniu elementów westernowych i dopasowaniu do nich całej współczesnej reszty.

Gx
  • Odpowiedz
@Strelau: A se zajrzałem do pana Grono i o ja prdl....

Akurat western to ja często noszę i nie, nie polega na przebieraniu się za kowboja bo to tylko pretensjonalnie wygląda, o ile nie gramy roli w Strzałach do nikąd czy Ostatniej walce Chlapacza. Polega na wybraniu elementów westernowych i dopasowaniu do nich całej współczesnej reszty.


@Man_of_Gx: Akurat motywy westernowe to używał bardziej ostatnio. Więc nie skupiałbym się tylko na tym

To nie jest przebranie się za kowboja bo raptem pojedyńcze elementy stroją
Strelau - >@Strelau: A se zajrzałem do pana Grono i o ja prdl....
Akurat western to j...

źródło: trendhim_akcesoria_pangrono_styl_kowbojski18

Pobierz
  • Odpowiedz
@Strelau: No to sobie zajrzałem do wpisu o kapeluszach bo używam zapewne dłużej niż Grono chodzi po świecie, obecnie mam 3.
Oja... po raz drugi.
Oprócz tego że na zdjęciach ma bardzo dobrze dobrany kapelusz to gość nie ma pojęcia o czym pisze.
Przede wszystkim bardzo trudno jest dobrać kapelusz do głowy i żadne generalne porady spiczasty/okrągły nie mają sensu, fedorę czy cokolwiek ze średnim rondem to jeszcze w miarę ale cała reszta modeli pasuje do niewielu twarzy i już.
Kapelusz się zakłada na głowę i albo wygląda albo szukamy innego, dlatego zakupy on-line są kłopotliwe a stacjonarnie prawie nie ma gdzie.
Bardzo ważne jest to żeby kupić kapelusz nieco luźniejszy bo powszechnie zdarza się że po pierwszym deszczu się kurczy i już nic z niego nie będzie i jeszcze kilka detali
  • Odpowiedz