Wpis z mikrobloga

@pietryna123 ten dochód nie jest taki pasywny jakby się mogło wydawać, nadal musisz utrzymywać aplikację i robić w niej zmiany.

Ogólnie cena 10zł za miesiąc też wydaje się trochę wysoka. No i jest nie fair w stosunku do wykopu. Chyba wolałbym dać 10zł na wykop jeśli pomoże to utrzymaniu (niskiego bo niskiego) poziomu na wykopie.

¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@iquiet: Czy ja narzekałem gdzieś na ceny? Stwierdziłęm zwyczajnie, że changelog nie miał dodanej informacji o dodaniu reklam. Zostały wprowadzone po cichu.

A co do opłat, to fajnie, jak tak każdy będzie brał po 10zł: youtube, spotify, netflix, prime video, wypiek, allegro smart, disney+ itd. Na koniec miesiąca zbierze się taka niemała sumka, ale to tylko przecież 10zł - twórcę aplikacji nie wesprzesz?

Dlatego na komputerze mam AdNauseam - i
  • Odpowiedz
@iquiet: Ja rozumiem dobrowolne wspieranie, a nie #!$%@? wymuszanie opłat, aby nie mieć reklam, których w oficjalnej apce na androidzie nigdy nie widziałem.
Tak więc jestem za tym, aby twórcy zostali dojechani przez Białka.

PS Nie ma to jak się ośmieszać.
  • Odpowiedz
@iquiet no to elo za polaka cebulaka.

Zamiast rozwiązać to ludzku czyli najpierw ogłosić że będą reklamy i subskrypcja by je usunąć, zapytać ludzi czy chcą model subskrypcyjny czy jednorazową opłatę to nie, zrobić to po cichu żeby każdy zaaktualizował i ogłosić że 120 zł rocznie za taką aplikacje to genialny pomysł xD

Nie dość że straciłeś użytkownika, to jeszcze ten użytkownik nie wyświetli reklamy na której mogłeś zarobić kilka groszy.
openordie - @iquiet no to elo za polaka cebulaka.

Zamiast rozwiązać to ludzku czyli ...

źródło: 1000014248

Pobierz
  • Odpowiedz
@iquiet

@mk321

Widać, że niektórzy mają ból tyłka od początku powstania wypieku, może z powodu „konkurencji?” ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Człowieku, mnie posądzać o konkurencję? Prawie od samego początku wspierałem projekt. Instalowałem i testowałem już na etapie gdzie inni się bali bo "Co to za nowe gówno? Pewnie wykrada hasła.". Pod każdym postem z narzekaniami ma Wykop, które w Wypieku zostały naprawione polecałem Wypiek. Nawet pod samymi wpisami Białka o aktualizacji oficjalnej aplikacji pisałem, że Wypiek lepszy, narażając się tym
  • Odpowiedz
  • 7
@WykopX na oficjalnej aplikacji nie mam reklam, troche dziwne by było korzystać z tej nieoficjalnej które reklamy już posiada xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@SpasticInk

@WykopX: to jakiś żart? Czy faktycznie dodaliście reklamy?


Ale nie pisz tego do mnie, bo mój projekt to "Wykop X" który BLOKUJE wszelkie możliwe reklamy na wykopie.
Wypiek jest aplikacją
  • Odpowiedz
@WykopX: Już w dniu premiery zapaliła mi się czerwona lampka nad tym 'projektem'...

Od tak z dupy pojawił się mirek na białym koniu który zrobił apkę z zamkniętym kodem a debile na złość Białkovi podawali tam swoje loginy, hasła i pewnie inne dane. Nie przekonywało ich nawet że cały tag jest zasrany dosyć dziwnymi problemami. Teraz jeszcze typ chce na nich zarobić xD
  • Odpowiedz