Wpis z mikrobloga

via Android
  • 8
@LZBNZ gra z wirusami, kradnie bitcoiny z konta i instaluje ci spam-reklamy w telefonie.

W grze podrzucasz różnymi wypiekami żeby nie spadły na podłogę.
Polecam.
  • Odpowiedz
@WykopX 10 zł miesięcznie, ios to samo, chyba typ #!$%@?ł. 120 zł rocznie za apke do przeglądania gówno stronki xD. Mam lepszy pomysł na zagospodarowanie tej kasy. Czyli trzeba było najpierw nałapać owce i je przyzwyczaić, a później myk reklamy albo abo. Czyżby to wynikało z ostatniej ankiety czego ludzie chcą żeby wprowadzili? xD Skończyło się eldorado ( ͡° ͜ʖ ͡°) to ja wrócę na wersję przeglądarkowa.
drazekorsarze - @WykopX 10 zł miesięcznie, ios to samo, chyba typ #!$%@?ł.  120 zł ro...

źródło: image_picker_A24A1894-EAB1-4B50-8F33-C48CD999D038-13587-00000E1F74665358

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 15
@drazekorsarze no faktycznie 10 zł czyli 120 PLN rocznie to sporo jak na apkę dla portalu ze śmiesznymi obrazkami.

Gdyby był 1 zł to pewnie 10 razy więcej użytkowników by się zdecydowało na taki "abonament".

Tym bardziej, że aplikacja faktycznie jest dobra i ma kilka fajnych ficzerów.
  • Odpowiedz
@drazekorsarze: Znak czasów. Kiedyś oprogramowanie jako usługa było rzadkością, głównie ze względów technicznych, ograniczone do kupowania cyklicznie nowszych releasów danej aplikacji (jakieś CADy itp.), z wieczystą licencją na każdą zakupioną wersję.
Teraz to mało kto tak robi... Pasywny dochód :D
  • Odpowiedz
@WykopX: No i nie pochwalili się dodaniem reklam. Na szczęście DNS adguarda lub pihole (używam obu) - wycina reklamy i widoczny jest tylko pusty kwadrat.

Teraz już wiem dlaczego po jednej z poprzednich aktualizacji apka się nie uruchamiała aż blokowanie reklam nie zostało wyłączone. Na szczęście po zalogowaniu się można było włączyć blokowanie reklam ponownie.
  • Odpowiedz
@WykopX: No to #!$%@?, skończę przeglądać wykop na telefonie, będę to robił tylko na kompie gdzie wygodnie zablokuję wszystkie reklamy. Jeszcze autor by chciał 10zł za miesiąc xD zero godności, zero szacunku
  • Odpowiedz
@WykopX @o__0 @DEMONzSZAFY @LZBNZ @Tortcebulowy @drazekorsarze @pietryna123 @kubinka0505 @pietryna123 @mariecziek @Kouros

Odpowiem grupowo, co by się nie rozdrabniać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przede wszystkim Wypiek+ to jest opcja dla użytkowników, którzy chcą wesprzeć projekt, nie jest obligatoryjny wbrew niektórym opiniom. Można dalej dowolnie korzystać z Wypieku bez niego, samych reklam nie jest dużo, bo co 12 treści. Dla porównania Reddit ma co 7, a Instagram co 3. Jeśli przykładowo ktoś chce wesprzeć projekt 20 złotymi to subskrybuje na 2 miesiące i przerywa. Po odliczeniu opłat sklepów i podatków to z tych 10 zł zostaje nam już bliżej 5, co
  • Odpowiedz
@WykopX no to wracamy do oryginalnej apki.
Ogólnie rozumiem opłaty ale 10 zł to za dużo, mam opory żeby płacić 10 zł za YT premium na ukrainie, a co dopiero w apce do botnetu szmateckiego.

@mariecziek ciekawostka, z DNS nie działał wypiek, czyżby były jakieś testy? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz