Wpis z mikrobloga

Mam prośbę. Jeśli swoim samochodem nie jesteś w stanie ruszyć z piskiem opon i nigdy nie wszedłeś w zakręt na ręcznym, to proszę – nie nazywaj się mężczyzną i nie bajeruj nieświadomych lasek, jaki to masz fajny samochód. Nie masz. ¯\(ツ)/¯
Dziękuję za uwagę. ()

#samochody #motoryzacja #bmw #nieaudi #niemercedes
Tja88 - Mam prośbę. Jeśli swoim samochodem nie jesteś w stanie ruszyć z piskiem opon ...

źródło: 2560x1600-549483-bmw-bmw-e92-m

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
A co ty pedał żeby jechać na ręcznym


@Rustyyyy: Żaden ze mnie jeszcze rajdowiec, ale ręczny potrafi być bardzo przydatny i będę się szkolić z jego używania.
  • Odpowiedz
@Tja88: Ręczny służy do podcięcia się i raczej przy napędzie na przód.
W przypadku RWD nie jest to zalecane. W drifcie ręczny służy do bardzo precyzyjnej jazdy i to pod warunkiem hydraulicznego ręcznego.
Przy normalnym samochodzie szybko naciągniesz linkę.
Generalnie nie popisałeś się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
Ręczny służy do podcięcia się i raczej przy napędzie na przód.

W przypadku RWD nie jest to zalecane. W drifcie ręczny służy do bardzo precyzyjnej jazdy i to pod warunkiem hydraulicznego ręcznego.

Przy normalnym samochodzie szybko naciągniesz linkę.

Generalnie nie popisałeś się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tja88: Jasne, zamiast szukania losowych cytatów na temat innych dyscyplin motosportu, ogarnij sobie jakiegoś Logitecha g27 (lub nowszy), oraz symulator Assetto Corsa.
Skoro twój oryginalny post był na temat asfaltu, to mówimy o asfalcie.
A i jak zakupisz pierwsze BMW to dołóż na te 6 cylindrów i w miarę ok mechanikę.

Tutaj masz krótki poradnik jak wejść w poślizg bez walenia konia
https://youtu.be/8BNwdUd-IfU?si=EvUa-gjTGpgNcSxQ
Rustyyyy - @Tja88: Jasne, zamiast szukania losowych cytatów na temat innych dyscyplin...
  • Odpowiedz
  • 0
ogarnij sobie jakiegoś Logitecha g27 (lub nowszy), oraz symulator Assetto Corsa


@Rustyyyy: XD XD XD

Pewnie nie możesz się już doczekać pierwszego śniegu na parkingu Tesco, co? XD
  • Odpowiedz
nie jesteś w stanie ruszyć z piskiem opon


@Tja88: no niestety skromne 180 kW nie wystarcza na pisk opon.

nigdy nie wszedłeś w zakręt na ręcznym


@Tja88: po co jak strzelając ze sprzęgła będę miał większość momentu na tyle? Musiałby być jakiś nawrót, żeby się w to bawić, bo przy zabawach na śniegu lepiej było strzelać ze sprzęgła.
  • Odpowiedz
Mam prośbę. Jeśli swoim samochodem nie jesteś w stanie ruszyć z piskiem opon i nigdy nie wszedłeś w zakręt na ręcznym, to proszę – nie nazywaj się mężczyzną


@Tja88: To brzmi jak romantyzowanie swojego gruza przez jakiegoś sebka ze wsi.
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404: Nie mam jej tylko w korkach. Nawet do pracy jadę chętnie, bo nie ma nudnych odcinków, droga jest urozmaicona. A po zakupy, tak jak wczoraj, jeżdżę o 22 okrężnymi drogami i wracam też tymi ciekawszymi, a nie najkrótszą możliwą, co by trwało 5 minut. Szkoda że na myjnię mam tak blisko, ale może wrócę sobie dziś inną trasą.
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: Mi akurat on się kojarzy z takimi ludźmi z czasów kiedy miało się te 18-20 lat i każdy robił prawo jazdy a później kupowali na przykład jakieś stare bmw, audi, mercedesa lub seata myśląc, że złapali pana boga za nogi i oni są milośnikami motoryzacji a każdy im dokucza, swoją drogą to ile pieniędzy na takich osobach zarobiłem sprzedając im samochody to też jest hit ( ͡° ͜
  • Odpowiedz