Wpis z mikrobloga

Jeśli czujesz się bezużyteczny, to pomyśl o oznaczeniu 18+ na wykopie...

Wykopek zrobił znalezisko z filmikiem z wypadku oznaczone dla pełnoletnich. Gość przebiegający przez drogę zostaje zmieciony przez pędzące auto. Ot, wypadek jakich pełno. Nic niezwykłego poza tym, że auto naprawdę mocno zapi3rdalało. Wszystko dzieje się w ułamku sekundy a sam filmik trwa zaledwie 3. Nie da się tam dostrzec absolutnie nic odrażającego, no bo jak? Po prostu był chłop i znikł.

A co mimo to, robi moderacja? "Naruszenie regulaminu - nieodpowiednie treści" i tygodniowy ban dla OPa XD
To już znaleziska z wojny na Ukrainie, których od groma na wykopie bywały po stokroć bardziej drastyczne i nikomu nie przeszkadzały.

@a__s @wykop: jak już posadziliście w moderacji takiego wrażliwca, to chociaż wytnijcie mu z panelu treści dla dorosłych, bo się biedak zamęczy XD

#moderacjacontent #moderacja #wykop
1tn00pr - Jeśli czujesz się bezużyteczny, to pomyśl o oznaczeniu 18+ na wykopie...

W...

źródło: obraz_2024-06-26_055016

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@1tn00pr: IMO mody mają rację. To kolejny filmik, który nie powinien się tu znaleźć i żadne oznaczenia +18 tego nie zmienią.
Nie róbcie z wykopu drugiego Sadola.
  • Odpowiedz
@1tn00pr: Jakbym chciał oglądać takie gówno to bym wszedł na sadola. Dobrze mody zrobiły.
Wieczorem zamulony spojrzałem na tytuł znaleziska to kliknąłem, nie mając pojęcia co się #!$%@?. Nie była to treść mi do życia potrzebna.
  • Odpowiedz
@1tn00pr downeracja nie dowozi? Co za zaskoczenie. Ja dostałem miesiąc bana, bo plusowałem rendera z rumunem, który nanorumunami niszczy biaugova i jego portal. A potem jeszcze dwa za obrażę uczuć prohajzerskich (gdzie w trakcie bana się na serio okazało, że Filipek jest debilem, co z resztą wiadome było od dawna). Ale ponieważ niekoszernie tak mówić na wspaniałą gwiazdę mediów, no to myk, banan.
  • Odpowiedz
  • 1
@pytunk Na Wykopie przez ostatnią dekadę pamiętam filmy co się kobiecie nogi na siłowni wygięły w drugą stronę, albo co spadająca brama zabiła wyrzucającego śmieci, albo kilka razy jak coś obrotowego wessało gościa, jeden z nich zmieszany z błotem, albo jak kobietę zjadły schody ruchome, albo jak na autostradzie gościowi zabrakło pół głowy .........
Takie rzeczy się tu nieodzobaczy.
  • Odpowiedz
@a__s @wykop: jak już posadziliście w moderacji takiego wrażliwca, to chociaż wytnijcie mu z panelu treści dla dorosłych, bo się biedak zamęczy


@1tn00pr: za (niesłusznego) bana płacą ekstra. Chcesz pozbawić biednego człowieka pieniędzy?
  • Odpowiedz
@1tn00pr: To jak z przeklinaniem gdzie można za nie dostać bana, mimo że w opcjach jest cenzurowanie przekleństw. Moderacja wykopu to chyba cała ma papiery na rozdwojenie jaźni.
  • Odpowiedz
@1tn00pr: daj spokój, mi kiedyś usunęli pastę, która już była wcześniej wielokrotnie na wykopie (nie, nie o serwerowni, taką: https://wykop.pl/wpis/18218313/ojciec-sie-wyrwal-z-biedy-ale-jego-brat-juz-nie-sk )
powód: nieodpowiednie treści.
Niestety, jak masz w moderacji autystów z poczuciem wyższości i da się im odrobinę władzy, to regulamin będzie interpretowany "jak im wygodnie", w zależności od humoru albo od tego czy w serwerowni doszło do rozładowania napięcia ()
  • Odpowiedz
Jeśli czujesz się bezużyteczny, to pomyśl o oznaczeniu 18+ na wykopie...

@1tn00pr: Znaczek 18+ jest do cenzurowania znalezisk o muzułmanach, murzynach i LBGT, a nie do jakichś wypadków.
  • Odpowiedz