Wpis z mikrobloga

Twierdzicie że na rynku zastój i spadek sprzedaży a ekipy wykonczeniowej w default city I jego obwarzanku nie idzie znaleźć w nie chorych cenach. 1k z metra za sama robotę każdy krzyczy a w rozmowie czujesz, że rozmawiasz z głąbem i będziesz musiał go pilnować codziennie.

Idzie się #!$%@?.

#nieruchomosci #remont #remontujzwykopem
  • 15
  • Odpowiedz
@markier

a moze sam se zrob? gostek pewnie sam z ytube jedzie i kosi kase bo kazdy chce za biurkiem kawusie pic.

ewentualnie wez se ucznia przez hufiec pracy czy cus i niech robi caly dzien za minimalna krajowa, nie?
  • Odpowiedz
Twierdzicie że na rynku zastój i spadek sprzedaży a ekipy wykonczeniowej w default city I jego obwarzanku nie idzie znaleźć w nie chorych cenach. 1k z metra za sama robotę każdy krzyczy a w rozmowie czujesz, że rozmawiasz z głąbem i będziesz musiał go pilnować codziennie.


Idzie się #!$%@?.


#nieruchomosci #remont #remontujzwykopem


@markier: Widziałem ostatnio ogłoszenie na furgonetce, jakiś gość się reklamował, chcesz numer?
  • Odpowiedz
@markier: Bo nie ma fachowców. Budowlaniec w wieku 50 czy 60 lat to już jest często inwalida. W latach 90 zaczęła się pogarda dla szkolnictwa zawodowego i jest to co jest.
  • Odpowiedz
  • 0
@markier

Na mojej wsi pod waw jak ktoś wrzuć na lokalnej grupie fb że chce zrobić X to najpóźniej po 4h ma 10-20 odpowiedzi w zależności co to ma być.... no 2 lata temu to tak nie było....
  • Odpowiedz
@markier: no chłopie, ale oni teraz wykańczają/remontują mieszkania kupione w czasie kiedy kupowanych było dużo. Rynek nieruchomości ma sporą bezwładność.
  • Odpowiedz
@markier: jestem w podobnej sytuacji, ale odbiór dopiero w 2025 i mnie trochę przestraszyłes (,)
Z ciekawości- jaki teraz termin oczekiwania na ekipę?
  • Odpowiedz
  • 0
@del855 > Na mojej wsi pod waw jak ktoś wrzuć na lokalnej grupie fb że chce zrobić X to najpóźniej po 4h ma 10-20 odpowiedzi w zależności co to ma być.... no 2 lata temu to tak nie było....

To daj link do tej grupki bo chce to zobaczyć.
  • Odpowiedz