Wpis z mikrobloga

Siemanko!

Mam pewną rozkminę na wieczór. Mianowicie kto teraz wg Was na TEN MOMENT jest lepszy : Real czy Barcelona? Skąd ta rozkmina? Ja jestem kibicem Barcelony a kolega Realu. Moim zdaniem subiektywne FCB na dzień dzisiejszy jest w lepszej formie, wydaje mi się ze mam rację, kolega nazywa moje argumenty żenującymi choć wg mnie oddają cała sytuacje w dobry sposób. Dlaczego Barca? Ponieważ mecze bezpośrednie w tym sezonie z Realem wygrywała, jest wyżej w tabeli na ten moment. Kolega argumentuje to tak to nic nie znaczy, Real awansował do kolejnej rundy LM. Ja na to że ok, ale w jaki sposób to zrobił, dwa z kim grał. Miał najłatwiejszych rywali, FCB grało z MC i Athletico a nie Schalke czy osłabiona Borussia która i tak była krok od dogrywki, siedząc na Realu przez cały mecz tak jak Athletico na FCB przez pierwsze 15 minut . Owszem Duma Katalonii dziś przegrała ale moim zdaniem i tak grała dziś lepiej niż Królewscy wczoraj. Na koniec jako jego killer feature jest ostatni argument - wina sędziego w każdym meczu gdy Real traci pkt. Ktoś sobie pomyśli że to jakaś gimboburza ale nie, jestem ciekawy waszego zdania. Tylko nie piszcie Visca czy Hala bez żadnych argumentów. Fajnie by było gdyby wypowiedzieli się też kibice neutralni stąd tagi #laliga #barcelona #real #premierleague #bpl #seriea #bundesliga #pilka #futbol #ligamistrzow #lm #viscaelbarca #halamadrit
  • 7
@SquashPL: Mnie jest smutno i wiele mam do życzenia po tym spotkaniu ... mogę znaleźć bohaterów i przegranych tego spotkania, jednak powiem tylko Tyle z drużyną jest się zawsze - więc - Més que un club - nawet jeśli przez łzy!

\
@kielonek no okej, awansował ale nie wydaje Ci się ze miał prostszą ku temu drogę? Osłabiona BVB która sama w sobie jest słabsza niz w poprzednim sezonie, Schalke które w tabeli jest za BVB przy MC czy Athletico moim zdaniem wypada słabiej @BadNews