Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mój facet na mnie najdroższa bo za mało według niego zarabiam. Mam na rękę 6,7k i dobrze mi się żyje. To nie luksus ale biedna nie jestem.
Przez pewien okres myślałam żeby coś zmienić ale nie znalazłam nic co dałoby mi znacznie lepsze zarobki i sprawiło przyjemność...
On jest programistą i ma 25k.
Przykro mi z tego powodu, że on ciągle mi truje głowę o te pieniądze a ja nawet nic od niego nie chce...
#zwiazki #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 58
  • Odpowiedz
@programista15cm a ja życzę ci dobrej endoprotezy mózgu bo twój się mało do czego nadaje (,)
A do autorki , jeśli ten facet się zachowuje jak ten cham powyżej to go bez żalu zostaw i znajdz kogoś porządnego , to on straci nie ty ()
  • Odpowiedz
@Linnior88: poki co to planuje drugie biodro zrobić. A ty sobie bądź nieambitna ze swoimi scatami i starszymi zmoczonymi panami w jakiej tam chcesz energii. Mam nadzieję ze wypełni to twoje ubytki skutecznie i nie będziesz już takich śmierdzących komentarzy zamieszczać
  • Odpowiedz
@programista15cm

@Linnior88: poki co to planuje drugie biodro zrobić. A ty sobie bądź nieambitna ze swoimi scatami i starszymi zmoczonymi panami w jakiej tam chcesz energii. Mam nadzieję ze wypełni to twoje ubytki skutecznie i nie będziesz już takich śmierdzących komentarzy zamieszczać

Z nerwów zgubiles interpunkcję to raz a dwa widać ,że masz dość niski iloraz inteligencji bo nie rozumiesz ironii tylko zaraz się rzucasz do kogoś, jesteś chamski
  • Odpowiedz
@programista15cm who cares, dziewczyna zadała pytanie co robić a ty robisz jakąś tyrade na swój temat jakbyś był pepkiem świata , kto ci zabrania szukać milionerek ? Obawiam się że nawet biedna by nie chciała tak toksycznej osoby
  • Odpowiedz
@programista15cm tak jak mówiłam , niech szuka milionerek , zobaczymy czy jakaś znajdzie , żeby nie został z ręką w kiblu że nawet biedna go nie będzie chciała
Opka nic nie traci oprocz zwykłego materialisty
  • Odpowiedz