Wpis z mikrobloga

Hej mirki, wkurzały mnie wszystkie dostępne apki do treningu i paywalle więc zrobiłem swoją.
Klepie po godzinach ze dwa lata, myślę że ma wystarczająco funkcji (nawet smaczki których nie mają inne apki) żeby się nią dzielić a tu jeszcze tego nie robiłem.
No i więcej ZA DARMO niż inne apki, bez paywalla po każdym treningu, limitu 3 rutyn, ma język polski itp.
https://onelink.to/fcx9sf

Dajcie znać jakiej apki teraz używacie i co was w niej denerwuje.
#mikrokoksy #silownia #mirkokoksy
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@maly1234: Szięki! Na pewno dodam, trochę to odkładam w czasie aż dodam możliwość tworzenia planów treningowych, całych mezocykli z progresem dniami tygodnia itp
  • Odpowiedz
@koala888 bardzo fajna apka. Zaraz ja sobie zainstaluje i będę na bieżąco uzupełniał. (ʘʘ)

Posłuży mi jako backup na wypadek jakbym zapomnial oldschoolowego zeszytu, którego mimo wszystko jestem fanem.

Na pewno wrócę z jej recenzja za jakiś czas. Dziękuję za Twoją pracę ()
  • Odpowiedz
@koala888 wracam z feedbackiem po używaniu jej na jednym treningu I jednym dniu uzywania:

a)brakuje mi interwału 7 dni przy ocenie wagi, ewentualnie możliwości samodzielnego uśredniania okresu na ktory chce spojrzeć. Nie ukrywam, że najlepiej postep masowy porównuje się patrząc na nieco większy interwał czasowy. Optymalne jest właśnie 7 dni, żeby zobie zobaczyć na tym tle jaką jest tendencja, czy spada, czy rośnie.

b) brakuje możliwości notowania powtórzeń na zasadzie 7-8 przy poszczególnych ćwiczeniach. Jak robię ćwiczenia do upadku, to zazwyczaj zapisuje 7-8, gdzie wiem że 7 to ostatnie pelne powtórzenie, a 8 to niepełne gdzie doszło do upadku. Czasem też jak mam partnera treningowego to mam zapis 7-10, gdzie 7 to ostatnie samodzielne powtórzenie, a 8-10 to powtórzenia wymuszone ze wsparciem partnera. Brakuje mi możliwości takiego notowania. Sądzę, że mimo wszystko nie jestem jedynym, który w ten sposób robi notatki.
  • Odpowiedz
  • 0
@MamMalegoSiurka:
a) Na wykresie są uśrednione wartości i dokładne. Nie do końca rozumiem z interwałem, z następnym updatem będzie troche nowości w wykresach w tym paginacja
b) Rozumiem koncepcje, póki co musiałbyś dodać kolejną serię i oznaczyć jej typ jako partiale na przykład i wpisać tam 1, jak klikniesz numer serii to są różne typy do wyboru

Dzięki!
  • Odpowiedz