Wpis z mikrobloga

W Brauna można walić wieloma rzeczami, ale weźcie się przy tym sami nie kompromitujcie...


@r4x4: Lol gosc jedzie od kilku lat ruska narracja, obwinia Zachód i NATO, odmawia krytyki putina i coś takiegho potrafisz napisac?
  • Odpowiedz
Ty manipulujesz, on już był wydalony z Czech za szpiegostwo, jak Sikorski się z nim spotkał.


@look997: Ty manipulujesz zarzucajac to mnie. Nie pisąłem, że było inaczej. Jednak Rosjanin nie miał tylu lat zakazu wjazdu do UE, wiec nie było to coś na poziomie wydalenia z Polski.Nie wiaodomo kogo słuzby informowały. Nie mu to wiec porównania z ojkofobiaą Brauna, ktory jeszcze sobie z nim uciął pogawnedke o jego wyrzuceniu z
  • Odpowiedz
Był Braunowi potrzebny do kontaktów, żeby zrobić film, to z nim gadał. Pewnie ciężko o lepszą osobę do tego było.


@look997: A czemu ciezko? A ten drugi z kofnederacji obok Brauna to co tez film robił? Przeicęz oni we dwójke kilka miesiecy potem ząłożyli partie Korona ktora weszła do Konfy.
  • Odpowiedz
warto rozmawiać, nie wiem o co wam chodzi


@pastor_manning: hahaha konfiarze jak zwykle w swojej bańce XD wrzucacie te zdjęcia w takim samym stylu jak pisiorki, ale wiadomka konfa to co innego niż PiS mordo!!! XD Wrzuć jeszcze zdjęcie Tuska z putinem jako ostateczny dowód XD
  • Odpowiedz
Ty manipulujesz zarzucajac to mnie. Nie pisąłem, że było inaczej.


@szurszur: XD Jaki ty jesteś żałosny. Oczywiście pominięcie tak istotnej informacji wcale, a wcale nie jest manipulacją. I ta analogia z pedofilem... Prawidłowo powinieneś zacząć ją tak "To troche tak jakbys zrobił zdjecie z kimś o kim wiedziałeś że jest pedofilem, tyle że nie zgwałcił twojego dziecka a cudze..."
  • Odpowiedz