Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem kompletnie tego #!$%@? „gdybyśmy zagrali 3 mecze jak z Holandią nie byłoby żałoby”. Gówno prawda, 0 pkt to 0 pkt.

Biorę w ciemno 3 mecze zamurowane autokarem w bramce, 3 razy bezbramkowy remis bez celnego strzału i 1/8.

#mecz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maly_Jasio: a pamiętasz tą radość kibiców greckich? Ja nie pamiętam żeby ktoś o stylu gry gdzieś wspominał (oczywiście nie śledziłem wszystkiego miałem 15 lat).. Tez oglądałem te mistrzostwa i pamiętam tylko ,że Grecja wygrała.
  • Odpowiedz
@Tunhan: A czemu mnie ma obchodzić, co "idzie w świat", (tak jakby ktoś poza Polską dawał #!$%@? o nasze wyniki)? Mam w dupie, co myślą inni, ja chcę przy meczu się dobrze bawić, a nie kisnąć z nudy na przemian z zażenowaniem
  • Odpowiedz
Ja bym tam wolał żeby jednak wygrywali jeśli mam do wyboru wygrana/styl.


@Tunhan: 90 minut murowania bramki. Fantastyczny show. Mam jeszcze z osłem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywistym jest, że wyniki są ważne, ale nie tylko wynik idzie w świat. Jak dla Ciebie liczy się tylko wynik to spoko, nic mi do tego. Ja wyniki mogę sobie sprawdzić w gazecie, a jak mam oglądać mecz, to
  • Odpowiedz
no i Francje jak Anglików pokonała tez pamiętam wiec rozumiem po części wasza argumentacje ale szczerze jako kibic wole wygrana po #!$%@? meczu niż przegrana po dobrym. bo w zżyciu liczy się skuteczność niestety
  • Odpowiedz
Biorę w ciemno 3 mecze zamurowane autokarem w bramce, 3 razy bezbramkowy remis bez celnego strzału i 1/8.


@tojapaweu: murarkę to możesz sobie robić jak na niej dojedziesz co najmniej do półfinału. Co to za sukces wyjść z grupy?

Czy wy nie rozumiecie ,że nie styl gry idzie w świat tylko wynik


@Tunhan: nikogo poza Polską nie interesuje, że ta wyszła z grupy
  • Odpowiedz
Za 1/8 są medale jakiego koloru? Piłkę ogląda się dla emocji. Jedyne emocje jakie można mieć przy piłce skorumpowanego grubasa, to cięcie komara i wstyd za swoją reprezentację. I proszenie o nie strzelanie więcej bramek. Brak godności, jaki trener taka reprezentacja.


@ice-numero-cinq: @panDario @tojapaweu i przez takie myślenie Czesiu pozostanie zapamiętany jako ostatni selekcjoner, który wyszedł z grupy na wielkim turnieju. Jak będziemy mieć farta takiego w #!$%@?
  • Odpowiedz
@JanKremovski: nie murowalismy z Francja, w pierwszej połowie byliśmy nawet strona przewazajaca i częściej kreującą akcję. To po tym meczu mówiono, że zespół zagrał wbrew założeniom taktycznym Michniewicza.

Murowanie oznacza, że cała drużyna jest przed linia piłki. Tego o meczu z Francja z pewnością powiedzieć nie można.
  • Odpowiedz
@tojapaweu: nie pamiętam gorszego turnieju jak ostatnie MŚ w naszym wykonaniu, mimo że historyczny wynik. Oczy szło sobie wydłubać, no ale ważne, że...

PREMIA! PREMIAAA! PREMIAAAAAA!
  • Odpowiedz
@tojapaweu: nie osiągnęliśmy nic na żadnych mistrzostwach od 40 lat. Gdybyśmy zagrali takie 3 mecze jak ten pierwszy, gdzie piłkarze grali z zaangażowaniem, chęcią gry w piłkę, ofensywnie, z momentami ciśnięciem przeciwnika - to mimo 0 punktów wrażenie byłoby lepsze niż po ostatnim 1/8. Bo taki styl oznaczałby że potrafimy narzucić swoją grę przeciwnikom lepszym i mocniejszym niż my (Holandia, Francja). Taki styl oznaczałby że idziemy w jakimś kierunku. A
  • Odpowiedz
  • 0
@tojapaweu jak dla mnie jak grasz dobrze to czasem przegrasz A jak grasz źle to czasem wygrasz. Więc lepiej grać dobrze i pomysłowo a nie liczyć na szczęście i murowanie bramki pomimo iż raz na 30 lat awansuje się do 1/8 finału
  • Odpowiedz
@tojapaweu taki jesteś pewien że zaparkowanie autobusu zagwarantowało by nam 3 pkt ?

Większego autobusu jaki ustawił Czesio przeciwko argentynie to ka nie pamiętam, a i tak dostalismy 2 :0
  • Odpowiedz
@tojapaweu: jak bierzesz w ciemno murowanie zamiast granie to pewnie na co dzień jesteś fanem siatkówki. Podziwiam masochizm ale większość jednak woli się emocjonować spotkaniem i przegrać niż oglądać przebijanie balona z lewej na prawą stronę
  • Odpowiedz
Nie rozumiem kompletnie tego #!$%@? „gdybyśmy zagrali 3 mecze jak z Holandią nie byłoby żałoby”. Gówno prawda, 0 pkt to 0 pkt.


Biorę w ciemno 3 mecze zamurowane autokarem w bramce, 3 razy bezbramkowy remis bez celnego strzału i 1/8.


@tojapaweu: Typowo polska mentalność XD liczenie na jak najlepszy koszyk aby trafić do jak najłatwiejszej grupy aby wymęczyć awans a później trzymać kciuki aby w drabince znów trafić jakiś leszczy
  • Odpowiedz