Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem kompletnie tego #!$%@? „gdybyśmy zagrali 3 mecze jak z Holandią nie byłoby żałoby”. Gówno prawda, 0 pkt to 0 pkt.

Biorę w ciemno 3 mecze zamurowane autokarem w bramce, 3 razy bezbramkowy remis bez celnego strzału i 1/8.

#mecz
  • 51
  • Odpowiedz
@tojapaweu: Za 1/8 są medale jakiego koloru? Piłkę ogląda się dla emocji. Jedyne emocje jakie można mieć przy piłce skorumpowanego grubasa, to cięcie komara i wstyd za swoją reprezentację. I proszenie o nie strzelanie więcej bramek. Brak godności, jaki trener taka reprezentacja.
  • Odpowiedz
@tojapaweu

Biorę w ciemno 3 mecze zamurowane autokarem w bramce, 3 razy bezbramkowy remis bez celnego strzału i 1/8.

To znaczy chciałbyś oglądać cztery mecze, od których bolą zęby? Wolisz zjeść cztery żylaste kotlety niż trzy smaczne?
  • Odpowiedz
3 mecze zamurowane autokarem w bramce, 3 razy bezbramkowy remis bez celnego strzału i 1/8.


@tojapaweu: Co ty #!$%@?, jakie 3 punkty? 3 to nam gole Francja strzeliła na ostatnim mundialu po murowaniu 90 minut. Zrozum, że grając #!$%@? i tak by nie wyszli z grupy, to nie jest żaden wybór
  • Odpowiedz
Czy wy nie rozumiecie ,że nie styl gry idzie w świat tylko wynik


@Tunhan: Czy Ty nie rozumiesz, że to jest showbusiness? Mnie jako kibica interesuje właśnie show, a nie kasa za wyniki, która i tak do mnie nie trafi.
  • Odpowiedz
@ZygmnuntIgthorn: Skoro dla Ciebie ważny jest styl gry to proponuje jakiś street soccer tam to dopiero maja klase. Ja bym tam wolał żeby jednak wygrywali jeśli mam do wyboru wygrana/styl.
  • Odpowiedz
Czy wy nie rozumiecie ,że nie styl gry idzie w świat tylko wynik


@Tunhan: Naprawdę? Ja do dzisiaj pamiętam defensywną, zachowawczą i wyrachowaną Grecję z 2004 roku. W każdym szczeblu rywalizacji życzyłem jej odpadnięcia, bo zęby bolały od ich stylu. I tak, wygrali mistrzostwa, ale co z tego skoro do dziś pamięta się ich sermiężny futbol.
  • Odpowiedz