Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Pracuje_zdalnie_chyba Jeśli dobrze rozumiem to data produkcji znajduje się na etykiecie na dole czyli w moim przypadku 12.06.2024 i właśnie tym bardziej zastanawia mnie jej kolor. Przeglądając tutaj zdjęcia innych zamawiających z hiliq to nikotyna była bezbarwna.
  • Odpowiedz
@Szooguun: moja 11.06 przyszła bezbarwna, ogólnie to baza powinna być przeźroczysta bądź w niektórych przypadkach może też być lekko różowa/żółta. Te butelki w których przychodzi to też jest żart bo dość mocno przekłamuje kolor płynu(mam bazę która przez tą butelkę wygląda na ciemno czerwoną a bo wlaniu do szkła nagle jest jasno żółte, najlepiej do strzykawki 10ml i pod słońce sprawdzić kolor.
  • Odpowiedz
@Szooguun powiedz mi kupiłeś 2x 72mg 250ml.

Chcąc rozrobić płyn o mocy 6nikotyny ile musiałbym dolać gliceryny i glikolu w dowolnych proporcjach, żeby wyszła mi moc 6?

Zamawiając przez internet jak było z clem vatem itp chciałbym zamówić tego sporo bo idzie akcyza do góry podobno mocno.
  • Odpowiedz
@69guziec co masz na myśli mówiąc odprawa ? Chciałbym zamówić trochę płynow... Podobno nie można już kupować 200mg? Czy to prawda ? Znalazłem gdzieś informacje na reddicie. Jak przebrnąć przez całość począwszy od zamówienia produktów po dostawę ? VAT cło ? Interesuje mnie 1L 200
  • Odpowiedz
@69guziec dzięki za opowiedz, jest jakaś osoba kontaktowa tutaj na forum odnośnie tych tematów od hiliq ? Bo wydawało mi się że był tu taki ktoś. Chce się zabezpieczyć przed akcyza bo ma podobno wzrosnąć 150% na nikotyne.
  • Odpowiedz
  • 0
@69guziec hehe mam nadzieję, że problemu nie będzie 😅

Ogólnie z tym zamawianiem jakieś nowości jeżeli chodzi o epety ? Bo akcyza 150% w górę to słyszałem. A co do reszty ?

Miałeś jakieś info o trackingu paczki ?

Poczta polska dostarczała czy inna firma ?
  • Odpowiedz