Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Nie robię absolutnie nic, żeby mieć kobietę, NIC! #rozowepaski mnie zagadują, a ja nic, odpowiadam zdawkowo i jestem znudzony. Nie mam żadnych #tinder #badoo #sympatia innego tego typu gówna. Nigdzie nie wychodzę, nie chodzę po barach i klubach. No totalnie nic nie robię. A nie robię nic bo:
a) przyzwyczaiłem się do samotności
b) odczuwam resentyment do kobiet, które gdybyśmy znowu mieli 20 lat to by mnie olewały, więc skoro one nie chciały mnie, to i ja teraz nie chce ich
c) jestem konserwatystą i mam konserwatywne wymagania których dzisiejsze kobiety już nie spełniają

I tak to się będzie kręcić u mnie do końca życia, do końca życia sam. :)

#oswiadczenie #zwiazki #demografia #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim nic dziwnego, że jesteś sam. Z takim podejściem i resentymentem, nawet jakby kobiety stały w kolejce, to byś je przegapił. Życzę ci sukcesów w tej twojej konserwatywnej samotności!
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: mam podobnie, tez kobiety same kontakt inicjują, i w zasadzie to nawet ładne. Sytuacji nie opisuje, bo nie ma sensu. A tez nic w kierunku nich nie robię, bo bilans zysków i strat w tym układzie jest na minusie dla faceta. Co do mojego życia by kobieta wniosła z czym sam sobie nie poradzę, oprócz sexu. A w zamian mogły by być z tego tylko niepotrzebne kłopoty.
  • Odpowiedz
@kabotyno: A co złego jest w tej jego samotności, mi kobiety kilka razy otwarcie sex proponowały i nie skorzystałem, nie wiem, nie widzę wartości jakiejś w tym nadzwyczajnej
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Chyba podobnie. Nie wiem. Ile razy coś spróbuje to mam co raz to gorsze doświadczenia. Trzeba znaleźć szczęście w samotności. Wierzę, że z powrotem basenu i siłowni, ogarnięciu kilku spraw i pielęgnowaniu nabyłych hobby/zainteresowań będzie dobrze. Teraz tylko stres ze spłatą, wykończeniem mieszkania, odchudzaniem/sporą aktywnością, tymczasowym mieszkaniem z rodzicami które się przeciąga... Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, może nie teraz ale za pół roku, rok.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Moim zdaniem powinieneś jak już to nie chcieć kobiety, bo ci się to nie opłaca, a nie dlatego, że jesteś konserwatystą. Bo wymuszony np celibat zamiast braku prawdziwej potrzeby to dwie różne rzeczy
  • Odpowiedz