Wpis z mikrobloga

chłop w awatarze z medalikiem św benedykta wyśmiewający samobójstwo dziewczyny tylko dlatego że miała inne poglądy niż on xD


@Lrrr: @SarahC @Diamond-kun @Returned @ish_waw Tak zwyczajnie po ludzku po prostu szkoda tej osoby, która popelniła samobójstwo. Jednak nie popełniajmy błędu w drugą stronę i nie róbmy z Femen bohaterek- bo to kobiety, które robiły różne rzeczy dla tego kto akurat więcej zapłacił m.in. SBU oskarażala ich o działanie na szkodę Ukrainy,
  • Odpowiedz
@djtartini1: Ale ja tu nie przyszłam studiować biografii jakieś randomowej kobiety. Tak szczerze to mnie podqurwił komentarz tego chłopaka co się nabijał z dziewczyny bo #lewicowa popełniła samobójstwo. Jakbyś tak samo zrobił z katolikami albo prawakami to jeszcze ze dwadzieścia lat temu spaliliby ci dom i ciebie w środku.

Już pomijając że to że była lewicowa mogło choć nie musiało wpłynąć na samobójstwo, a z tekstu tego typa w ogóle jedno
  • Odpowiedz
zastanawiam się czy jej praca jednak nie była potrzebna


@SarahC: jak masz ładne bimbałki, to możesz kontynuować jej protesty
a na poważnie, to "pracą" to bym tego nie nazwał

jeśli mężczyźni zaczęliby protestować pokazując swoje przyrodzenie to nie miałoby to takiego odbioru
  • Odpowiedz
Podważanie z dużym oddźwiękiem medialnym obowiązującego faszystowskiego porządku społecznego i sugerowanie, że człowiek rosyjski może żyć inaczej, jest na tyle niewygodne, że wezmą cię do lasu, zagrożą spaleniem żywcem, pobiją, zamkną w więzieniu, może zabiją.


@ish_waw: no, no, taka lewicowa wersja Sołżenicyna. Wielki wpływowy umysł, tzn. w tym wypadku akurat, cycki.

Ciebie by tam trzeba wysłać jako wschodniomentalnego, spodoba ci się. Tylko jest ryzyko, że wojenkomat wezwie, ubierze w mundur i
  • Odpowiedz
jak można powiesić się w szafie?


@SilverFizz: Powiesić się w szafie to pikuś. Powiesić się w szafie podczas walenia konia to dopiero wyczyn. :D

Jak powiedział komendant tajskiej policji Worapong Siewpreecha, owszem - jedna z linek, była okręcona wokół szyi aktora, jednak była też druga, na jego narządach płciowych. Obie liny były powiązane ze sobą i zawieszone na szafie. Jak przypuszcza policja, aktor mógł, w ten dość specyficzny sposób, się masturbować
  • Odpowiedz
mordo, dosłownie się o to spłakałeś xD


@Cadfael: Mordo, to, że tak napiszesz, to nie znaczy, że tak jest xD Śmieszy mnie te #!$%@?, że "kobiety to potrafią o siebie walczyć itd". Takie osoby jak ty to potrafią co najwyżej zorganizować sobie netflixa. Te wasze manify to wam muszą organizować zagraniczne organizacje, banki itd.

A argumentów w temacie masz tyle co punktów z testu inteligencji xD
  • Odpowiedz
Powiedziałbym, żebyś przestał płakać przez rzeczywistość, którą kreujesz, ale jesteś tylo p**dą w rurkach tylko prawacką. Kiedy zorientujesz się, że prawicowe partie i środowiska mają was w dupie tj. Rosja swoich obywateli? Lepiej płakać, bo strajk kobiet zrzeszył miliony osób.


@PiccoloColo:

Nie masz o co się #!$%@?ć to wymyśliłeś sobie, że jestem "prawakiem". To tylko pokazuje dno intelektualne i moralne takich jednostek jak ty. Musisz sobie wymyśleć coś na mój temat,
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza To przepraszam panie nieprawaku, że wrzuciłem pana do worka z prawakami, gdyż wrzucił pan generycznego prawackiego mema. Prawdę mówiąc w dupie mam, co sobie myślisz, bo moralne dno uosabiają jednostki popsujące gówno opa. Takie podwójne standardy was odczłowieczają.
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: HEhe... ręce opadają. Jak mówisz, że tysiące samobójstw rocznie ludzie mają w dupie to nagle jesteś prawakiem, jest to dno moralne, gówno i odczłowieczenie xD

Ale ty kpiąc z tematu jesteś bardzo mądry, elokwentny i wrażliwy. Zrób przysługę światu, zgłoś się na eutanazję xD
  • Odpowiedz