Wpis z mikrobloga

Te wasze manify to wam muszą organizować zagraniczne organizacje, banki itd.


@BombaskaEskadraLotnicza: no widzisz, bo was wszyscy mają w dupie, nie tylko wy sami. nie jesteście atrakcyjnym targetem dla nikogo ¯\(ツ)/¯a teraz leki weź, bo inaczej terapia nie będzie działać.
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza No to wróć głupku do swojego pierwszego wysrywu i zobacz co tam narobiłeś. Wrzucasz wszystkiego kobiety do jednego wora i pieczętujesz głupim obrazkiem bez kontekstu. Typowy facecik, który nienawidzi kobiet za to, że istnieją, i ma do nich pretensje, że faceciki z ego jak stąd do Sydney nie potrafią o siebie zawalczyć.
  • Odpowiedz
no widzisz, bo was wszyscy mają w dupie, nie tylko wy sami. nie jesteście atrakcyjnym targetem dla nikogo ¯\(ツ)/¯a teraz leki weź, bo inaczej terapia nie będzie działać.


@Cadfael: No widzisz, a wy jesteście takimi kretynkami, że wam da się każdą głupotę wcisnąć i wy w to uwierzycie, dla tego jesteście atrakcyjnym targetem dla każdego xD

Obrażaj mnie dalej, to na pewno udowodni, że kobiety są dobre i wrażliwe xD
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza xDDDDDDDD
Twoje odpowiedzi, byłyby adekwatne dla twoich komentarzy. xD Zwalić konia z frustracji ci pozostało. Kończę rozmowy, bo się chłopczyku zagotowałeś.

Na ulicy byś #!$%@? nie był taki cwany.


J3błem xD Jesteś taki straszny, szczególnie, gdy obarczasz baby za swoje nieudacznictwo, najwyższa forma tchórzostwa xD
  • Odpowiedz
ale takich kropek jest znacznie więcej


@lexico: może pochodzenie z religijnej rodziny? Wychowała się w monastyrze, w wieku nastoletnim chciała zostać zakonnicą. Jako malarka specjalizowała się w malowaniu ikon, czym też zajmowała się po tym, jak porzuciła Femen.

Nie, takie łączenie kropek to dehumanizacja człowieka, samobójstwo najczęściej popełnia się pod wpływem uczuć i relacji z najbliższymi, a nie pod kątem relacji z ideologią.

Ciekawe, jakbyśmy prześledzili samobójstwa młodych Polaków, na pewno
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza Miej litość do siebie i wyhoduj krztę krytycyzmu wobec siebie.
Deprecjonowanie strajku kobiet, dobrze. Na potwierdzenie swojej tezy wrzuciłeś dolny obrazek, na którym nie ma też ciebie. Mówi to coś panu, panie Ferdku? To przypadkiem nie ty sapałeś się do kobiet tworząc chochoła, że wszystkie są empatyczne i wrzuciłeś swój płaczliwy komentarz, pod którym mizogini celebrują samobójstwo kobiety, która miała nieodpowiednie poglądy? Zdajesz sobie sprawę, że kobiety lepiej się organizują w
  • Odpowiedz
gdy obarczasz baby za swoje nieudacznictwo,


@PiccoloColo: Tylko, że to się dzieje jedynie w twojej głowie. Wydaje cie sie, że jak mnie o coś oskarżysz i obrazisz to wyjdziesz na bohatera xD

najwyższa forma tchórzostwa xD


Dokładnie taki jesteś jak napisałeś xD

Prostego mema dalej widzę nie rozumiesz, ale czego ja sie #!$%@? po tobie spodziewam.
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza Miałem jeszcze nadzieję pisząc swój ostatni komentarz w odpowiedzi na twoje rezemocjonowane klepanie, ale jak widać twoje szare komórki nie są w stanie nic wyprodukować poza "bohaterze, śmieciu, robisz #!$%@?ę z logiki". Niemniej próbowałem, a ty się pienisz jak gimbus.

Też żałuję, że nie można dawać lepy przez internet, ale za 3 minuty o tobie zapomnę. A ty możesz wyobrażać sobie, że mnie bijesz, kiedy w rzeczywistości będziesz bił konia pod
  • Odpowiedz
@kilo-bravo: Kiedyś choroby psychiczne leczono, dziś się takich osób słucha... Podobnie z np. transami. Ludzie, którzy potrzebują pomocy i tych prawdziwych jest zresztą niewielu, dostają platformy i wszystko się pod nich robi, gdzie w takiej np. Hameryce ok. 40% z nich próbuje popełnić samobójstwo. Tak, słuchamy tak stabilnie psychicznie ludzi.
A te świecenie dupą "feministek" to była logika protestu pokroju gamoni ze stop oil.

@SarahC o tak, praca, świecie psiochą xD
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: Ty masz jakieś problemy z czytaniem? Bo jak chcesz to ci pomogę ale kurde trochę przypał. Z tego co wynika z tego urywka informacji wstawionego przez anona to wystawiała piersi i to nie w ramach pracy tylko z przekonań.
  • Odpowiedz